Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi (Bağcılar, İstanbul)

Adres: Demirkapı Mahallesi Akşemsettin Caddesi 5. Sokak Bağcılar – İstanbul
Telefon: 0 212 446 64 51
Faks: 0212 446 64 29

Harita

Açıklama

Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde, Demirkapı mahallesinden konumlanmış olan devlet okuldur. Okulda 74 öğretmen, 1 öğretmeni, 23 derslik, 1 adet fen laboratuarı, 1 adet bilgisayar teknolojisi sınıfı, 1 adet müzik sınıfı, misafirler için misafirhane, kantin ve bahçe bulunmaktadır. Okul için verilen bu sayılar yıllara göre değişiklik gösterir bu tanıtım yazısı 9.01.2018 tarihinde yazılmıştır. Okul eğitim ve öğretim kurumları arasında Bağcılar ilçesinin popüler eğitim kurumları arasında yerini almaktadır.

Okul için eğitim ve öğretim veren öğretmenler, okul idarecileri ve diğer okul eğitim görevlilerin mesai saatleri ikili sistem olarak 07:30–13:15 13:30–19:10 arasındadır. Bu saatler öğrenci giriş ve çıkış saatleri olmayıp öğrenci giriş ve çıkış saatleri değil, okul idarecileri ve diğer eğitim görevlilerinin çalışma saatleridir. Sayfada bahsedilen saatler arasında öğretmenler ile okul idarecileri ile iletişim geçebilirsiniz. Bahsi geçen saatlerin dışında kalan saatlerde okul kapalıdır.

Okul ile iletişime geçecek veli, okul eğitim gönüllüsü ve diğer kişi veya kurumlar okul için telefonla, adresten veya diğer sayfa içerisinde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak okul ile mesai saatleri içerisinde iletişime geçebilir, işlemleri yaptırabilir veya okul – eğitim hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirler. Okul resmi evrak ve diğer evrak işlerinizi faks nı kullanarak yapabilir, okulun tam nokta haritasını mevcut olduğu konumlandığı şekilde görebilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum, görüş veya şikayet yazın.

Kullanıcı yorumları