Tunalı Ayakkabı Dünyası (Kavaklıdere, Çankaya, Ankara)

Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunalı Hilmi Cad. Numara: 72/A Kavaklıdere – Çankaya – Ankara
Telefon: 0 312 466 23 50
Faks: 0 312 466 23 55

Sayfa Ortası

Ayakkabı Dünyası mağazasında bay ve bayan ayakkabı ürünlerinin satışı yapılmaktadır.

Bayanlara özel yüksek topuklu, casual, dolgu topuk, klasik, terlik, çanta, cüzdan, sandalet ürünleri erkeklere özel casual, klasik, kemer, cüzdan, terlik ve kartlık ürünleri, çocuklara özel erkek ve kız çocuğu için ayakkabı, babet, sandalet, cüzdan ve terlik, seyahat ve bakım ürünleri bulabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyasında Satılan Markalar: Be Live, AD Comfort, Adidas, Bentini, Sperry, Stonefly, Superga, Tiger, Tommy Hilfiger, U.S. Polo Assn., Vans, Vns Air Flow, Woly, Eva Moon, Fifty, Fifty Kids, Fns, Pink Step, ProvoQ, Puma, Reebok, Richard Smith, Roseo, Scooter, Skechers, Forelli, Fossil, Furrina, Greyder, GS, Hammer Jack, Hello Kitty, Hummel, Ipanema, Keds, Kiddo, King Paolo, Kucumen.

Lacoste, Birkenstock, City life, Clarks, Converse, Dexter, Dockers, Dockline, BJK, Blink, Bubba, Canzone, Dr. Flexer, Eclipse Comfort System, Esem, Esem Comfort, Esem Inter, Pierre Cardin, Loissane, Lotto, Lumberjack, Metropolis, Natural World, New Balance, Nike ve Oggi ve Perlina.

Burada verilen markalar mevsimlik olarak değişebilmektedir. Markalar hakkında daha fazla bilgi için mağaza ile irtibata geçiniz.

Ayakkabı dünyasında mağazalarından yüzlerce ayakkabı ürünlerini detaylı olarak inceleyebilir, kendinize uygun ayakkabıyı seçerek satın alabilirsiniz. Fiyat, bay ve bayan ayakkabı çeşitleri, ayakkabı aksesuarları ve diğer ürün ve mağazası sorularınız için sayfada bulunan iletişim bilgilerinden yararlanarak mağaza ile irtibata geçebilirsiniz.

Harita

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları