Tavşançalı Çok Programlı Anadolu Lisesi (Kulu, Konya)

Adres: Ömeranlı Mahallesi Ankara Caddesi Numara1 725 Kulu – Konya
Telefon: 0 332 654 70 12
Faks: 0 332 654 70 12

Genel Açıklama

Tavşançalı Çok Programlı Anadolu Lisesi (Kulu, Konya)

Ülkemizde bulunan tüm okullar Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim alanlarıdır. Burada yer alan iletişim ve diğer bilgiler Milli Eğitim Bakanlığının sitesinden yararlanılarak sizlere detaylı bir şekilde verilmeye çalışılmıştır. Burada bulunan bilgiler ile sadece okul ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçecek kişilerin okul iletişime geçmeden önce bazı hususlara dikkat etmesini öneririz.

Bu hususlar ise adres ve telefon numarasını doğru aldığınıza emin olunuz. Telefon ile iletişime geçecekseniz telefon numarasını doğru çevirdiğinize emin olunuz. Okulun bulunduğu yere gidecekseniz gitmeden önce sayfayı yazdırabilir ya da bir yere not alabilirsiniz. Birçok okul ismi neredeyse aynıdır. Atatürk Okulu arıyorsanız sayfada yer alan Atatürk Okulunun sizin aradığınız il ya da ilçe için mi geçerli olduğunu sayfadan kontrol ediniz.

Velinin Başlıca Önemli Görevleri

Her gün düzenli olarak okul göndermek, derslerine geç kalmaması sağlamak. Derslerini takip etmek, yapamadığı derslerde öğretmeninden yardım istemek. Ders çalışma saatlerini ve ders düzenini öğretmenine bildirerek planlı ve düzenli çalışmaya teşvik etmek, tavsiye almak. Okulda arkadaşları ile tutumunu takip etmek, kötü huylu arkadaşların olup olmadığını öğrenmek varsa uyarmak, çözemediğiniz durumlarda öğretmeninden veya okul idaresinden çözmek için yardım istemek. Kıyafet düzeni ve okul idarecilerine saygılı olmasını gerektiğini hatırlatarak takip etmek, öğretmenleri ile telefon veya direk iletişime geçerek eğitim hakkında bir ya da birçok konuda tavsiye almak aldığı tavsiyeleri öğrenci üzerinde uygulamak.

Daha Fazla Görüntü

Tavşançalı Çok Programlı Anadolu Lisesi (Kulu, Konya) 2

Tavşançalı Çok Programlı Anadolu Lisesi (Kulu, Konya) 3

Tavşançalı Çok Programlı Anadolu Lisesi (Kulu, Konya) 4

Tavşançalı Çok Programlı Anadolu Lisesi (Kulu, Konya) 5

Tavşançalı Çok Programlı Anadolu Lisesi (Kulu, Konya) 6

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

2 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

 1. Hacı Süleyma Koyuncu 31 Temmuz 2020

  Recep Ayık hocam ben seni çok seviyorum.

  1. Editör (Site Editörü)7 Ağustos 2020

   Sayın Hacı Süleyman Koyuncu;

   Öğretmenlerimizin hepsi birbirinden değerli bizler için. Recep hocamız sizin gibi paylaşmayı seven bir öğrenci yetiştirdiği için bizlerde Recep hocamıza ve size sitede değerli görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder