Sönmez Petrol Opet Benzin İstasyonu (Salihli, Manisa)

Adres: Barış Mahallesi Salihli İzmir Karayolu Numara: 16 Salihli – Manisa
Telefon: 0 236 714 25 25

Opet Hakkında Genel Açıklama

Opet Benzin İstasyonu (görüntü genel görüntüdür, gerçek resmi değildir!)

İlk olarak 1982 senesinde faaliyete başlayan OPET Fikret Öztürk tarafından kurulmuştur. Sene 2002’de Koç Grubu tarafından %50’si alınarak faaliyetlerini kaldığı devam eden Opet günümüzde 1400 üzeri istasyonu ile müşterilerine akaryakıt hizmeti vermektedir.

Opet istasyonlarını gün boyunca hizmet vermektedir. Bu sebepten dolayı Opet istasyonlarının çalışma saati yoktur, gün içerisinde her zaman ürün ve hizmetlerinden yararlanılmaktadır. Opet istasyonlarında aracınız için yakıt ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Müşterilerine birçok hizmet sunan Opet istasyonlarında hem kendinizin hem de arabanız için market alışverişinizi karşılayabilir, Opet aile tuvaleti ve engelli tuvaleti, akıllı istasyon uygulaması,oto konum, otobilim gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. İstasyonlarda ayrıca yeme, içme ve gıda ihtiyaçları, dinlenme salonu, madeni yağ ve diğer akaryakıt ürünlerini bulabilmeniz mümkündür. Burada söylenen hizmetler bu istasyon ve diğer tüm Opet istasyonları için geçerlidir.

Opet müşteri hizmetlerine 444 67 38 telefon ile ayrıca ulaşabilirsiniz. Bu numara Türkiye’nin her yerinden başında alan kodu olmadan aranabilmektedir. Opet müşteri hizmetlerine telefondan ulaşarak öneri, teşekkür, istasyon veya personel şikâyetleri, akaryakıt ile alakalı olan işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz yapılabilirlik durumuna göre müşteri hizmetlerinden işlem yaptırabilirsiniz.

Opet güncel akaryakıt fiyatlarını ulaşım sağladığınız istasyon da tüm akaryakıtların o anki fiyatını görebilir, istasyonlarda nakit veya kredi kartı ile ürün ve hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Opet için daha detaylı bilgiyi, güncel kampanya bilgilerini opet.com.tr web adresine giderek sayfa içerisinde öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder