Şok Cumhuriyet Mağazası (Patnos, Ağrı)

Adres: Cami Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Numara: 60 Patnos – Ağrı
Telefon: 0 535 570 42 95

Şok Hakkında Genel Bilgi

Şok Marketler Zinciri Türkiye’de 81 il ve buna bağlı olanlar ilçelerde faaliyet göstermektedir. 1995 senesinde 13 adet mağaza ile başlayan Şok Marketleri günümüze kadar 5000 üzerinde mağaza açarak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ulaşmayı başarmıştır. Gelecek yıllar mağaza sayısını daha artıracakları, önceki seneler göz önüne aldığında açık şekilde belli olmaktadır.

Genel Merkezi İstanbul – Üsküdar – Kısıklıda yer alan Şok Mağazaları genel merkez üzerinden yönetilmektedir. Tüm mağazalarına kendi adına üretmiş olduğu ürünleri kendi imkânları ulaştırmaktadır. Bu şekilde 5000 üzeri mağazada satılan ürünlerin gücünü kullanarak müşterilerine toptancılığını yaptığı ürünlerin gücü ve sürümden kazanma gücü imkânı ile uygun fiyatlı satış yapmaktadır.

Bilhassa müşterilerinin dikkatini üzerine çekmek isteyen Şok mağazaları, müşterilerine daha uygun ve kaliteli hizmet verebilmek adına haftalık kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar her hafta düzenli olarak yenilenmekte ve yeni ürünlerin satışı yapılmaktadır.

Bu sebepten dolayı Şok mağazalarının haftalık kampanyalarını takip ederek ev bütçenize katkı sağlamamanızı tavsiye ederiz. Kampanyalar hakkında mağazadan bilgi alabilir veya müşteri hizmetleri ile 0 212 576 33 00 numaradan ulaşarak da bilgi alabilirsiniz.

Marketin kendisi ile alakalı sorularınız olursa ilgili Şok markete gitmenizi tavsiye ederiz. Eğer daha genel ya da öneri, şikâyet, kiralık yer bildirimleri, insan kaynakları işlemleri ve mağaza ile çözemediğiniz bir durum ya da diğer sebeplerden dolayı müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Harita

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum, görüş veya şikayet yazın.

Kullanıcı yorumları