Şok Atatürk Caddesi Mağazası (Merkez, Afyonkarahisar)

Adres: Dervişpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi Numara: 71 Merkez – Afyonkarahisar
Telefon: 0 539 550 67 65

Harita

Şok Hakkında Genel Bilgi

Şok Marketler Zinciri Türkiye’de 81 il ve buna bağlı olanlar ilçelerde faaliyet göstermektedir. 1995 senesinde 13 adet mağaza ile başlayan Şok Marketleri günümüze kadar 5000 üzerinde mağaza açarak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ulaşmayı başarmıştır. Gelecek yıllar mağaza sayısını daha artıracakları, önceki seneler göz önüne aldığında açık şekilde belli olmaktadır.

Genel Merkezi İstanbul – Üsküdar – Kısıklıda yer alan Şok Mağazaları genel merkez üzerinden yönetilmektedir. Tüm mağazalarına kendi adına üretmiş olduğu ürünleri kendi imkânlarıyla ulaştırmaktadır. Bu şekilde 5000 üzeri mağazada satılan ürünlerin gücünü kullanarak müşterilerine toptancılığını yaptığı ürünlerin gücü ve sürümden kazanma gücü imkânı ile uygun fiyatlı satış yapmaktadır.

Bilhassa müşterilerinin dikkatini üzerine çekmek isteyen Şok mağazaları, müşterilerine daha uygun ve kaliteli hizmet verebilmek adına haftalık kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar her hafta düzenli olarak yenilenmekte ve yeni ürünlerin satışı yapılmaktadır.

Bu sebepten dolayı Şok mağazalarının haftalık kampanyalarını takip ederek ev bütçenize katkı sağlamanızı tavsiye ederiz. Kampanyalar hakkında mağazadan bilgi alabilir veya müşteri hizmetleri ile 0 850 808 00 00 numaradan ulaşarak da bilgi alabilirsiniz.

Marketin kendisi ile alakalı sorularınız olursa ilgili Şok markete gitmenizi tavsiye ederiz. Eğer daha genel ya da öneri, şikâyet, kiralık yer bildirimleri, insan kaynakları işlemleri ve mağaza ile çözemediğiniz bir durum ya da diğer sebeplerden dolayı müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları