Sivas Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü – Halk Otobüsü Şikayet Hattı (Merkez, Sivas)

Adres: Yenişehir Mahallesi Kardeşler Caddesi Numara: 4 Merkez – Sivas
Telefon: 0 346 226 12 17
Telefon 2: 0 549 441 03 46
Faks: 0 346 226 12 17

Genel Açıklama

Sivas Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü – Halk Otobüsü Şikayet Hattı (Merkez, Sivas)

Nibiyo.com nette iletişim bilgilerini bulmanın kolay yolu projesine sizde katılarak bu sayfayı geliştirmek, sayfa içerisinde öneride bulunmak, sayfada düzenleme yapmak ya da site içerisinde yer almak ister misiniz?

Bu sayfa size aitse sayfa içerisinde ekleme, değişiklik veya tamamen düzeltme yapmamızı isteyebilirsiniz. Bu sayfada bulunan yere benzer bir işletmeye sahipseniz ve site içerisinde sizin işletmeniz yoksa bize ileterek iletişim bilgilerini eklememizi isteyebilirsiniz.

Sayfa geliştirme, ekleme yapma, işletme iletişim bilgilerinizi sitede yayına aldırmak kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken sitede bulunan iletişim sayfasına giderek bize ulaşmanız olacaktır. Sizlerden gelen tüm metin ve dokümanlar dikkatle incelenerek siteye tarafımızdan yerleştirilmektedir. Göndermiş olduğunuz metin veya dokümanlar en ince ayrıntılarına dikkat edilerek siteye yerleşimi yapılacaktır.

Nette iletişim bilgilerini bulmanın kolay yolu (nibiyo.com) projesinde düzeltme, ekleme ve diğer bizden istenilen tüm işlemler tamamen ücretsiz olarak azami 2 gün içerisinde yapılarak, tarafınıza bilgi verilmektedir.

Halen size ulaşmak isteyenler internet üzerinden telefon ve diğer iletişim bilgilerinizi bulamıyor mu? Gelişen internet teknolojisi de yer almak ve işletme bilinirliğini artırmak istiyorsanız, bize ulaşmanız yeterlidir. Proje içerisinde herkesin yeri olsun, projeye herkes katkı sağlamanın mutluluğunu yaşasın, yeter ki siz iletin, biz sizler için çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

10 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

 1. Demet Karakuş 23 Haziran 2022

  Bugün 14:23 sıraları arasında 047 plakalı otobüs durakta yolcuları almadan gitti.

 2. İsmail Altın 12 Nisan 2022

  Bugün yolda yürürken bir otobüs gördüm ve yaşlıları otobüse almadı.

 3. Güney Sarıkaya 7 Nisan 2022

  Bugün saat 22:15 civarı 58 H 00*5 plakalı otobüs şoförü yolda makas atarak sinyal vermeden hız sınırına uymadan otobüsü kullandı. Otobüs güzergâhı Mevlana’da oldu.

 4. Nuray Sur 9 Mart 2022

  Bugün saat 8:30 civarında Aydoğan Fatih tarafında 222 plakalı araç tabelasından İstikamet yerini değiştirmemişti. Halen Aydoğan Fatih olarak gözüküyordu. Hala değişmediği için sordum Bağdat caddesinden geçiyor mu dedim beni karşı tarafa yönlendirdi, yani yanlış tarafa yönlendirdi.

  Sordum hani bu taraftan geçiyor beni birkaç kez azarlayarak aşağı indirdi sesini yükseltti buna hiç hakkı yok. Hiç hoş bir davranış değil. 80 yaşına gelmiş adam çalışmak istemiyorsa çalışmasın o kadar iş arayan saygılı insanlar var. Bu tarz insanlar yerine onlar çalıştırılabilir üslubu çok yanlış ve yaşlılara daha kötü davranıyorlar.

 5. Zeynep Asya Özsoydan 17 Ocak 2022

  17 Ocak 2022 sabah 08:40 da Ticaret Lisesi Esentepe otobüsü şoförü durağı 3 – 4 metre geçti kırmızı ışık için durmasına ve yol kenarında olmasına rağmen arkada hiç bir araç yokken gayet müsait bir durumda beni almadı.

  10 saniye boyunca alamam tarzı el kol hareketi yaparak geçti gitti. Ben şoförün inisiyatifi olduğunu düşünüyorum çünkü bazı şoförler durağı geçse de 3 5 metrede bekliyor ve yolcuyu alıyor. Ben bekletmeden önüne doğru koştuğum kendisi de durduğu halde almadı anlıyorum.

  Kurallar olabilir ama bu kuralları şoförler keşke kendi akrabaları arkadaşları için esnetip yolcuları bekletirken olur olmadık yerlerde yolcu alırken de uygulayabilirler. Umarım bazı şeyler Sivas adına düzelir ve insanlarda mağdur olmaz.

 6. Betül Şahin 7 Ocak 2022

  Kızılırmak mahallesi 27 sokakta bir tane dahi üniversiteye gidecek otobüs yok. Sabahın karanlık vaktinde o kız çocukları ıssız yerlerden otobüse binmek için diş hastanesine kadar yürümek zorunda kalıyorlar. Bu bölgeye otobüs ayarlanmasını istiyoruz.

 7. Nisa Gündüz 26 Kasım 2021

  Sivas Adliye arkasındaki durakta şoför bize görmesine rağmen durmadı ve otobüste yer vardı. Bir de bakıp saçma, saçma güldü. 006 numarası bu adamdan şikâyetçiyim bu havada insanları bekletiyor.

 8. Şenol Özaydın 26 Ekim 2021

  29 Ekim gösterisi için prova yapılıyormuş istasyon caddesi felç ve oradaki duraklardan otobüs falan geçmiyor. Üstelik hiç bir yazı duyuru da yok bizde bilmediğimizden bekliyoruz işimize geç kaldık. Otobüsçülerinde bahanesi hazır neden bu kadar geç kalıyorsunuz cevap yollar kapalı. Bunun çözümünü siz bulacaksınız vatandaşı mağdur etmeye hakkınız yok.

 9. Sena Kayaalp 30 Temmuz 2021

  Polis lojmanları otobüsleri saatlerinde gelmiyor. Hep 10-15 dakika geç kalıyor.

 10. Şule Ünlü 13 Kasım 2020

  Bu korona salgından dolayı otobüste ayakta 7 kişiden fazla almıyorlar. Kümbet otobüsleri en çok yolcu taşıyan otobüs 7 kişi doluyor ve arkada ki otobüse binmek zorunda kalıyoruz. Arkada ki de dolu ise diğer otobüsü bekliyorsunuz.

  Kümbet otobüs seferlerindeki süreden şikâyetçiyim. Bunu çekmek zorunda değiliz! Kümbet – Şirinevler seferlerini daha da fazlalaştırın ya da sıklaştırın bedava binmiyoruz artık ne gerekiyorsa yapın. Hadi ben gencim bu soğukta yaşlılar da binemiyor ve üşüyorlar.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder