Sivas Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü – Halk Otobüsü Şikayet Hattı (Merkez, Sivas)

Adres: Yenişehir Mahallesi Kardeşler Caddesi Numara: 4 Merkez – Sivas
Telefon: 0 346 226 12 17
Telefon 2: 0 549 441 03 46
Faks: 0 346 226 12 17

Harita

Sayfa Ortası

Sivas Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü – Halk Otobüsü Şikayet Hattı (Merkez, Sivas)

Nibiyo.com nette iletişim bilgilerini bulmanın kolay yolu projesine sizde katılarak bu sayfayı geliştirmek, sayfa içerisinde öneride bulunmak, sayfada düzenleme yapmak ya da site içerisinde yer almak ister misiniz?

Bu sayfa size aitse sayfa içerisinde ekleme, değişiklik veya tamamen düzeltme yapmamızı isteyebilirsiniz. Bu sayfada bulunan yere benzer bir işletmeye sahipseniz ve site içerisinde sizin işletmeniz yoksa bize ileterek iletişim bilgilerini eklememizi isteyebilirsiniz.

Sayfa geliştirme, ekleme yapma, işletme iletişim bilgilerinizi sitede yayına aldırmak kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken sitede bulunan iletişim sayfasına giderek bize ulaşmanız olacaktır. Sizlerden gelen tüm metin ve dokümanlar dikkatle incelenerek siteye tarafımızdan yerleştirilmektedir. Göndermiş olduğunuz metin veya dokümanlar en ince ayrıntılarına dikkat edilerek siteye yerleşimi yapılacaktır.

Nette iletişim bilgilerini bulmanın kolay yolu (nibiyo.com) projesinde düzeltme, ekleme ve diğer bizden istenilen tüm işlemler tamamen ücretsiz olarak azami 2 gün içerisinde yapılarak, tarafınıza bilgi verilmektedir.

Halen size ulaşmak isteyenler internet üzerinden telefon ve diğer iletişim bilgilerinizi bulamıyor mu? Gelişen internet teknolojisi de yer almak ve işletme bilinirliğini artırmak istiyorsanız, bize ulaşmanız yeterlidir. Proje içerisinde herkesin yeri olsun, projeye herkes katkı sağlamanın mutluluğunu yaşasın, yeter ki siz iletin, biz sizler için çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

1 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

  1. Şule Ünlü

    Bu korona salgından dolayı otobüste ayakta 7 kişiden fazla almıyorlar. Kümbet otobüsleri en çok yolcu taşıyan otobüs 7 kişi doluyor ve arkada ki otobüse binmek zorunda kalıyoruz. Arkada ki de dolu ise diğer otobüsü bekliyorsunuz.

    Kümbet otobüs seferlerindeki süreden şikâyetçiyim. Bunu çekmek zorunda değiliz! Kümbet – Şirinevler seferlerini daha da fazlalaştırın ya da sıklaştırın bedava binmiyoruz artık ne gerekiyorsa yapın. Hadi ben gencim bu soğukta yaşlılar da binemiyor ve üşüyorlar.

    Yorum Yap