Site (Nibiyo) Kullanımı Hakkında

Nette İletişim Bilgilerini İncelemenin Yolu sloganı ile hazırlanmış olan internet sayfasıdır.

İlgili yerlerin resimleri olsun, gerek haritada ki konumu ve diğer iletişim bilgileri olsun sizlere olabildiğinden daha fazla içerik sunmaya çalışıyoruz ve bu çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. deNibiyo.com içeriğinde yaklaşık olarak 50.000 üzeri yerlerin iletişim bigisi bulunmaktadır.

Yeni başlayan bir proje olan Nibiyo.com geliştirmek biraz zor olsa da her geçen gün içeriğimizi daha da zenginleştirmeye, elinizden geldiğinden daha fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Burada sizlere Nibiyo.com internet sitesini nasıl kullanacağınız hakkında fazla zamanınızı almadan bilgi vermeye çalışacağız.

İletişim bilgilerini aradığınız yeri bulmanın en kolay yolu site içerisinde bulunan arama kutusunu kullanmak olacaktır. Arama kutusuna aramış olduğunuz yerin ilk üç harfini girmeniz veya daha net bir arama için daha fazla harf girerek aratmanız kısa sürede aramış olduğunuz yeri bulmanızı sağlayacaktır. Arama için kategoriler menüsü de kullanabilirsiniz fakat kategoriler menüsünde binlerce yer çıkacağından bu sizin için biraz zaman alıcı olabilir.

İlgili yeri bulduğunuzda sayfa içerisine gittiğinizde sayfa içerisinde ilgili yerin adres ve diğer iletişim bilgilerini görürsünüz. Burada iletişim bilgileri yer alacaktır. Hemen alt tarafa indiğinizde ise etiket yani alakalı menülerini görürsünüz bu da size iletişim bilgilerine baktığınız yerin alternatifi olan yerleri gösterecektir.

Hemen altında ise yorumlar ve görüşler alanını bulacaksınız. Burada ilgili yer ile yazılmış yorumlar varsa bu yorumları okuyabilir veya siz değerli ziyaretçilerimizin bu yer için değerli görüşlerinizi diğer ziyaretçilerin bilgilenmesi için paylaşabilirsiniz. Site içerisinde bulunan içerikleri sürekli olarak geliştirmekte olduğumuzu söylemiştik.

Geliştirme sırasında bizlere yardımcı olmak isterseniz bizi çok memnun edersiniz. Site içerisinde olmasını istediğiniz veya eksik gördüğünüz yerleri bize bildirmeniz geliştirmemizde çok fayda sağlayacaktır. Bizlere her zaman “Hakkımızda” sayfasında bulunan iletişim bilgisinden ulaşabilirsiniz. Site geliştirmede yardımcı olan siz değerli kullanıcılarımıza şimdiden teşekkür ederiz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları