Sezai Karakoç Anadolu Lisesi (Etimesgut, Ankara)

Adres: Aşağıyurtçu Mahallesi 9. Bölge Küme Evleri Toki Yapracık Konutları Numara: 174 Etimesgut – Ankara
Telefon: 0 312 553 83 13
Faks: 0 312 553 83 13

Harita

Açıklama

Sezai Karakoç Anadolu Lisesi Ankara ilin Etimesgut ilçesinden Aşağı Yurtçu Mahallesi’nde yer alan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi devlet okuludur. Okulda 69 öğretmen, 956 öğrenci, 3 öğretmen, 3 adet fen laboratuarı, 32 derslik, 1 adet konferans salonu, 1 adet spor salonu, 1 adet kantin bulunmaktadır. Bu sayılar ilerleyen yıllarda değişikli gösterebilir (21.12.2017).

Okul için çalışma saatleri 08:55-15.50 arasındadır. Öğrenci giriş ve çıkış saatleri değişiklik gösterebilir. Bu saatler arasından okul yöneticilerini ve öğretmenleri okulda bulabilirsiniz. Bilişim teknolojisi ağırlıklı olarak ders veren okulda internet bağlantısı, yabancı dil eğitimi de verilmektedir. Okul ilet sayfa içerisinde yer alan adres ve telefon ile iletişime mesai saatleri içerisinde ulaşım sağlayabilir veya iletişime geçebilirsiniz. Burada yer alan iletişim bilgilerinden adres, telefon ve diğer iletişim araçları için Milli Eğitim Bakanlığı resmi sitesinden yararlanılmıştır. Sezai Karakoç Anadolu Lisesi Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olduğundan dolayı öğrenci işlemleri ve diğer okul ile alakalı tüm işlemler eğitim ve öğretim için sunulmaktadır. Okul ile alakalı yazılı işlemleriniz olursa sayfa içerisinde bulunan faks (Belgegeçer) na bakarak yazılı veya diğer belgelerini faks aracılığı ile okul ulaştırabilirsiniz.

Okul ile adresten iletişime geçmek isteyenler sayfa içerisinde adres alanında adresini görebilir veya harita üzerinden detaylı konumunu inceleyerek okula ulaşabilirler. Okulun haritada tam konumu sunulmuştur. Haritayı inceleyerek verilen okul adresine daha rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum, görüş veya şikayet yazın.

Kullanıcı yorumları