Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi (Yeşilyurt, Malatya)

Adres: Yakınca Mahallesi Eğitim Caddesi Numara: 15/1 Yeşilyurt – Malatya
Telefon: 0 0422 503 34 76
Faks: 0 422 503 34 76

Genel Açıklama

Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi (Yeşilyurt, Malatya)

Sayfa içerisinde okulun iletişim bilgisini paylaşıyoruz. Yukarıda okulun adres bilgilerini ve adrese gitmeden ulaşabileceğiniz telefon numarasını göreceksiniz. Genellikle telefon numaralarını aradığınızda karşınıza okulun sekteri çıkacaktır. Bu sekreterden alabileceğiniz bir bilgi ise onla görüşebilir ya da yetkiliye bağlamasını isteyebilirsiniz.

Liseye yeni başlayacak çocuğunuz var ise mesela okulun kaç puana aldığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca aradığınız lisede hangi bölümler olduğunu ve bunun gibi birçok benzer bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çok meşgul oluyorsanız ya da çocuğunuz okulu size uzaksa telefonla çocuğunuzun durumunu sorabilirsiniz. Bu konuda size e okul sistemi yeterli olmasına rağmen bire bir görüşmek daha iyi olacaktır. Çocuğunuzun devamsızlık yapacağını, okula gidemeyeceğini belirtmek sizin ve öğretmeni için faydalı olacaktır. Bu ve buna benzer birçok konuda sayfada bulunan okullun telefon alarak ya da adresine bakarak okul ile mesai saatlerin içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Velinin Başlıca Önemli Görevleri

Her gün düzenli olarak okul göndermek, derslerine geç kalmaması sağlamak. Derslerini takip etmek, yapamadığı derslerde öğretmeninden yardım istemek. Ders çalışma saatlerini ve ders düzenini öğretmenine bildirerek planlı ve düzenli çalışmaya teşvik etmek, tavsiye almak.

Okulda arkadaşları ile tutumunu takip etmek, kötü huylu arkadaşların olup olmadığını öğrenmek varsa uyarmak, çözemediğiniz durumlarda öğretmeninden veya okul idaresinden çözmek için yardım istemek. Kıyafet düzeni ve okul idarecilerine saygılı olmasını gerektiğini hatırlatarak takip etmek, öğretmenleri ile telefon veya direk iletişime geçerek eğitim hakkında bir ya da birçok konuda tavsiye almak aldığı tavsiyeleri öğrenci üzerinde uygulamak.

Daha Fazla Görüntü

2 Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi (Yeşilyurt, Malatya)

3 Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi (Yeşilyurt, Malatya)

4 Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi (Yeşilyurt, Malatya)

5 Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi (Yeşilyurt, Malatya)

6 Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi (Yeşilyurt, Malatya)

Kantin Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi (Yeşilyurt, Malatya)

Yemekhane Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi (Yeşilyurt, Malatya)

7 Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi (Yeşilyurt, Malatya)

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder