Seçme İlkokulu (Bulanık, Muş)

Adres: Seçme Köyü Bulanık – Muş
Telefon: 0 534 594 74 44

Harita

Sayfa Ortası

Seçme İlkokulu (Bulanık, Muş)

Burada yer alan okul iletişim bilgilerinden yararlanarak okul ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerinden okul görevlilerine, öğretmenlere ve diğer okul çalışanlarına ulaşabilmeniz mümkündür. Velisi olduğunuz öğrencinizin takibi yaparak, durumunun detaylarını hakkında bilgiyi okul yöneticilerinden veya öğretmenlerinden alabilirsiniz. Eğitimde bir öğretmenin ne kadar önemli ise bir o kadar da velinin öğrencisini takip etmesi de o kadar önemlidir. Takip edilen bir öğrencinin eğitimi ile takip edilmeyen bir öğrencinin eğitim arasında büyük bir fark olduğunu unutmamanız da fayda vardır.

Bu fayda hem sizin hem de okulda okutarak eğitim masraflarını üstlendiğiniz öğrenciniz içindir. Öğrenci ve veli ilişkilerinin nasıl olması gerektiğini okul ilk olarak öğretmenlerinden, öğretmeni yoksa okul müdür, müdür yardımcısı ve okul öğretmeninden öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Sayfa içeriğinden Milli eğitim bakanlığı web sitesi olan meb.gov.tr adresinden yararlanılarak nette iletişim bilgilerini incelemek adına kullanıcıların bilgisine sunulmaktadır. Sayfa içeriği sıklıklarla güncellenmektedir. Gerek okul resmi olsun, gerek okul ile alakalı diğer bilgiler öğrencilerin veya velilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilmekte ve güncellenmektedir.

Siteyi ziyaret eden kullanıcılar site içerisinde bulunan tüm hizmetleri ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Site bilgisayar, mobil ve diğer internet olan tüm cihazlar için gezinmeye müsaittir. Bu sebepten dolayı öğrenci veya veliler nibiyo.com’da bulunan tüm bilgileri internet olduğu sürece görebilir ve sınırsız olarak gezinti yapabilir.

Okul ile alakalı görüş bildirme ihtiyacınız olabilir veya başkalarının sizin görüşlerinize ihtiyacı olabilir. Görüşlerinizi, kendi kişisel fikirlerinizi rahatlıkla paylaşabilir ve sizden sonra gelecek olan kullanıcıların bilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Görüşlerinizi yazarak birçok velinin ve öğrencinin okul hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

4 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

 1. Osman Çelik / Birinci Aza

  Seçme köyü Saliha Mahallesi Saliha İlkokulu Bulanık Muş. Saliha İlkokulu Yapılış Tarihi 1974 Yıllında Şeyh Sait Sahihi Efendi Okula arsa hibe eder okul yapılır.

  Okulun temel atma Töreninde Şeyh Sait Salihi Efendi, ilçe Kaymakamı, o dönem ilçe ilköğretim Müdürü, Köy Muhtarı ve köylüler katılırlar. Okul açılışına da aynı kişiler katılırlar ve okul açılışını yaparlar.

  Yorum Yap
  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Osman Bey,

   Okul yapımı hakkında ki paylaşımlarınız için teşekkür ederiz. Bu paylaşımınız diğer kullanıcıların bilgilenmesinde fayda sağlamaktadır. İyi ki varsınız.

   Yorum Yap
 2. Fatma

  Öğremenimiz çok iyi biz onu çok seviyoz bize okuma yazma öğretiyor.

  Yorum Yap
  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Fatma Hanım,

   Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yazınızda da anlaşılacağı üzere öğretmeniniz imla kurallarına uygun, doğru bir şekilde yazı yazmayı öğretmiş, siz ve öğretmeninize saygılarımızı sunarız.

   Yorum Yap