Şakire Sadi Obdan İlkokulu (Bayrampaşa, İstanbul)

Adres: Cevatpaşa Mahallesi Gökhan Sokak Numara: 4 Bayrampaşa – İstanbul
Telefon: 0 212 618 48 16
Faks: 0 212 618 48 15

Harita

Sayfa Ortası

Şakire Sadi Obdan İlkokulu (Bayrampaşa, İstanbul)

Okulların tümü Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim alanlarıdır. Bu okul için iletişim bilgilerini Milli Eğitim sitesinden sizlere olduğu gibi yer verdik. Maksat okul iletişim bilgileri ile velileri buluşturmak olmuştur. Burada yer alan iletişim bilgisi ile okul ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfada yer alan bilgilerde bazı hususlara dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Bunlar adres ve telefon numarasını doğru şekilde okuduğunuza emin olunuz. Telefon ile arayarak okula ulaşmak istiyorsanız okul telefon numarasını şehir dışı aramalarda alan kodu girerek şehir için aramalarda ise alan kodu girmeden aramalısınız. Okul ile iletişime adresten yararlanarak ulaşacaksanız adresi bir yere not alarak gitmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca alt tarafta yer alan velinin görevlerin neler okursanız size fayda sağlayacaktır.

Velinin Başlıca Görevleri, Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Velisi olduğunuz kızınız veya oğlunuz zamanında okula göndermek, derslerine geç kalmamasını sağlamak. Düzenli olarak derslerini takip etmek yapıp yapmadığını kontrol etmelisiniz. Arkadaşlarını takip etmek kötü huylu arkadaşları varsa onlardan ayırmak arkadaş olmasını engellemek.

Kılık ve kıyafetinin düzgün olarak okula göndermekle yükümlü olduğunuzu bilmelisiniz. Sınav notları takip etmek ve başarısız olduğu derslerde başarısız olduğu ders öğretmeni ile görüşerek neden başarısız olduğunu nasıl başarılı olabileceğini öğrenmek ve öğrenci üzerinde uygulamak. Bunları yaptığınızda öğrenciniz başarılı siz ise hayat boyunca mutlu olacağınızı velilik görevini yerine getirdiğiniz hatırlatmak isteriz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

3 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

 1. Serdar Kocademir

  Tam gün eğitime geçerse öğrencimi vermek isterim. Servisle tam gün okula gönderiyorum. Acil çözüm gerekiyor.

  Yorum Yap
 2. Elif Köse

  Çocuğum bu sene 4 geçti okuldan çok memnunum öğretmenimiz çok anlayışlı ve kendi çocukları gibi benimsemiş, biraz daha bakımlı olsa bahçe ve dış cephesi daha güzel olacaktır. Kantini temiz ve fiyatlar makul, bahçe duvarları yükselmesi gerekir bence, bölgenin iyi okullarından birisi.

  Yorum Yap
  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Elif Hanım,

   Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

   Yorum Yap