Projede Ağacın Bir Parçası Olmak

Projede Ağacın Bir Parçası Olmak

Nette İletişim Bilgilerini İncelemenin Yolu projesini kış ortası 2018 Aralık ayının ortasında açtık. Amacımız internet kullanıcıların iletişime geçmek istediği yeri kolay bir şekilde bulması olmuştur. Biz bu projemizi bir ağaç’a benzettik. İster çınar ağacı deyin uzun ömürlü olsun, ister çam ağacı diyin kışın bile yeşil olsun, isterseniz kavak diyin uzun ve faydalı olsun. Ağaç fidan olarak dikilir, dallanır, budaklanır ve yem yeşil yıllarca var olur.

İnsanlara ve tüm canlılara hayat verir, havayı temizler ve en önemlisi insanların gönlünü renklendirir ağaçlar. Sizde bu projede ağaca bir dal veya yaprak veya çiçek olmak ister miydiniz? Cevabınız evet, ben de katkı sağlamak isterim, bende ağaçtan bir parça olmak isterim derseniz.

Ne zaman, hangi saat ve günde olursa olsun site içerisinde bildiğiniz yerlere görüş ekleyebilir, sitenin eksikliklerini veya olması gerekli olan yerlerini bize bildirebilirsiniz. Özellikle site içerisinde bir yere yorum yazmak, kişisel veya genel duygu ve düşüncelerini paylaşmak proje içerisinde en iyi katkılardan birisidir.

Sen Erol amca, Sen Ayşe teyze, sen Ahmet abi, sen İlker kardeş, sen Fatma bacı bu proje içerisinde katkı sağlayarak ağaçta bir parça olmak, insanlara site aracılığı ile faydalı olmak istemez misin? Erol amca ağıcın kökü olursa, Ayşe teyze dalları olursa, İlker kardeş yaprak olursa, Fatma bacı ağaçta çiçek olursa projeye katkı sağlamış olur.

Hadi bu ağaçta siz de bir parça olun, siteyi geliştirmede bizlere elinizden geldiğince yardımcı olun.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum, görüş veya şikayet yazın.

Kullanıcı yorumları