Özel Sevgi Tıp Merkezi (Arnavutköy, İstanbul)

Adres: Arnavutköy Merkez Mahallesi Nene Hatun Caddesi Numara: 9 Arnavutköy – İstanbul
Telefon: 0 212 597 38 26

Genel Açıklama

Özel Sevgi Tıp Merkezi (Arnavutköy, İstanbul)

Nibiyo.com 2017 yılında sizlere İnternet ortamında iletişim detaylarını daha rahat bulmanıza yardımcı “Nette İletişim Bilgileri İncelemenin Yolu” kısaltılmışı Nibiyo adı ile kuruldu. Kurulduğu günden bugüne yüz binlerce yerin iletişim detaylarını sizlere sunmaya devam etmektedir.

Siteyi kullananlar, sitede neler olmasını gerektiğine, nelerin eksik olduğuna daha doğru karar verirler. Görüşünü benimsediğimiz için sayfa içeriğini geliştirmek için sizlerin yardımına ihtiyacımız var. İçeriğini geliştirmek için kullanıcıların yapması gereken ise basit, sadece görüşlerini bize yazmaları. Bu şekilde siz değerli kullanıcıların görüşlerini sayfa içerisine uyguladığımızda siz ve diğer kullanıcılara daha zengin içeriği hep beraber sunmuş olacağız.

Bugüne kadar binlerce kişi bu projeye katkı sağladı, sağlamaya da devam etmektedir. Binlerce çalışanı olan Nibiyo.com kullanıcıların değerli görüşleri ile sürekli olarak zenginleşerek büyümüştür. Bu proje içerisinden siz halen yerinizi almadıysanız sizde görüşlerinizi bize ileterek proje içerisinde yerinizi alabilir, sayfayı geliştirmede yardımcı olabilirsiniz.

Sayfada yer almak iletişim bilgilerinizi diğer kullanıcılara ulaştırmak istiyorsanız bizlere sitede “Hakkımızda” sayfasından ulaşarak, iletişim bilgilerinizi sitede yayına almamızı isteyebilirsiniz. İletişim bilgileriniz bize ulaştığı andan itibaren sizde bu projenin içerisine dahil olur ve iletişim bilgilerinizi diğer kullanıcılara site içerisinde ücretsiz olarak yayına aldırabilirsiniz.

Nette iletişim bilgilerini incelemenin yolu olan Nibiyo.com projesine mail ve yorum ile katkı sağlayan tüm kullanıcılara teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Daha Fazla Görüntü

2 Özel Sevgi Tıp Merkezi (Arnavutköy, İstanbul)

3 Özel Sevgi Tıp Merkezi (Arnavutköy, İstanbul)

4 Özel Sevgi Tıp Merkezi (Arnavutköy, İstanbul)

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder