Nurten Yıldırım Sancak Anaokulu (Ümraniye, İstanbul)

Adres: İnkılap Mahallesi 29 Mayıs Caddesi Numara: 18 Ümraniye – İstanbul
Telefon: 0 216 634 34 62
Faks: 0 216 634 34 63

Harita

Sayfa Ortası

Nurten Yıldırım Sancak Anaokulu (Ümraniye, İstanbul)

Ülkemizde bulunan tüm okullar Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim alanlarıdır. Burada yer alan iletişim ve diğer bilgiler Milli Eğitim Bakanlığının sitesinden yararlanılarak sizlere detaylı bir şekilde verilmeye çalışılmıştır. Burada bulunan bilgiler ile sadece okul ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçecek kişilerin okul iletişime geçmeden önce bazı hususlara dikkat etmesini öneririz.

Bu hususlar ise adres ve telefon numarasını doğru aldığınıza emin olunuz. Telefon ile iletişime geçecekseniz telefon numarasını doğru çevirdiğinize emin olunuz. Okulun bulunduğu yere gidecekseniz gitmeden önce sayfayı yazdırabilir ya da bir yere not alabilirsiniz. Birçok okul ismi neredeyse aynıdır. Atatürk Okulu arıyorsanız sayfada yer alan Atatürk Okulunun sizin aradığınız il ya da ilçe için mi geçerli olduğunu sayfadan kontrol ediniz.

Velinin Başlıca Önemli Görevleri

Her gün düzenli olarak okul göndermek, derslerine geç kalmaması sağlamak. Derslerini takip etmek, yapamadığı derslerde öğretmeninden yardım istemek. Ders çalışma saatlerini ve ders düzenini öğretmenine bildirerek planlı ve düzenli çalışmaya teşvik etmek, tavsiye almak. Okulda arkadaşları ile tutumunu takip etmek, kötü huylu arkadaşların olup olmadığını öğrenmek varsa uyarmak, çözemediğiniz durumlarda öğretmeninden veya okul idaresinden çözmek için yardım istemek. Kıyafet düzeni ve okul idarecilerine saygılı olmasını gerektiğini hatırlatarak takip etmek, öğretmenleri ile telefon veya direk iletişime geçerek eğitim hakkında bir ya da birçok konuda tavsiye almak aldığı tavsiyeleri öğrenci üzerinde uygulamak.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

1 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

  1. Fatmanur Şimşek

    Yüz yüze görüştüğümüzde 4 yaş için sınıf açacağınızı belirttiniz ama açmadınız. Size güvendik kayıt olduk bizi mağdur ettiniz bir açıklama dahi yapmıyorsunuz ne ayıp! İnstagram da yorumları kapatmışsınız DM’lere bakmıyorsunuz. Nasıl iletişim kurucağız bu şekilde? Eleştiriden kötü yorumdan bu kadar korkmayın korkuyorsanız yapmayın. O zaman böyle şeyler dönüş sağlamanızı bekliyorum mecbursunuz!

    Yorum Yap