Niğde Yunus Emre Anadolu Lisesi (Merkez, Niğde)

Adres: Merkez – Niğde
Telefon: 0 388 225 03 30
Faks: 0 388 225 03 31

Harita

Sayfa Ortası

Niğde Yunus Emre Anadolu Lisesi (Merkez, Niğde)

Ülkemizde bulunan tüm okullar Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim alanlarıdır. Burada yer alan iletişim ve diğer bilgiler Milli Eğitim Bakanlığının sitesinden yararlanılarak sizlere detaylı bir şekilde verilmeye çalışılmıştır. Burada bulunan bilgiler ile sadece okul ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçecek kişilerin okul iletişime geçmeden önce bazı hususlara dikkat etmesini öneririz.

Bu hususlar ise adres ve telefonu doğru aldığınıza emin olunuz. Telefon ile iletişime geçecekseniz telefonu doğru çevirdiğinize emin olunuz. Okulun bulunduğu yere gidecekseniz gitmeden önce sayfayı yazdırabilir ya da bir yere not alabilirsiniz. Birçok okul ismi neredeyse aynıdır. Atatürk Okulu arıyorsanız sayfada yer alan Atatürk Okulunun sizin aradığınız il ya da ilçe için mi geçerli olduğunu sayfadan kontrol ediniz.

Velinin Başlıca Önemli Görevleri: Her gün düzenli olarak okul göndermek, derslerine geç kalmaması sağlamak. Derslerini takip etmek, yapamadığı derslerde öğretmeninden yardım istemek. Ders çalışma saatlerini ve ders düzenini öğretmenine bildirerek planlı ve düzenli çalışmaya teşvik etmek, tavsiye almak. Okulda arkadaşları ile tutumunu takip etmek, kötü huylu arkadaşların olup olmadığını öğrenmek varsa uyarmak, çözemediğiniz durumlarda öğretmeninden veya okul idaresinden çözmek için yardım istemek. Kıyafet düzeni ve okul idarecilerine saygılı olmasını gerektiğini hatırlatarak takip etmek, öğretmenleri ile telefon veya direk iletişime geçerek eğitim hakkında bir ya da birçok konuda tavsiye almak aldığı tavsiyeleri öğrenci üzerinde uygulamak.

Daha Fazla Görüntü

2 Niğde Yunus Emre Anadolu Lisesi (Merkez, Niğde)

Niğde Yunus Emre Anadolu Lisesi (Merkez, Niğde) 3

Niğde Yunus Emre Anadolu Lisesi (Merkez, Niğde) 4

Niğde Yunus Emre Anadolu Lisesi (Merkez, Niğde) 5

Niğde Yunus Emre Anadolu Lisesi (Merkez, Niğde) 6

Niğde Yunus Emre Anadolu Lisesi (Merkez, Niğde) 7

Niğde Yunus Emre Anadolu Lisesi (Merkez, Niğde) 8

Niğde Yunus Emre Anadolu Lisesi (Merkez, Niğde) 9

10 Niğde Yunus Emre Anadolu Lisesi (Merkez, Niğde)

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları