Nene Hatun İmam Hatip Ortaokulu (Esenler, İstanbul)

Adres: Nene Hatun Mahallesi Ayazma Caddesi 206. Sokak Numara: 1 Esenler – İstanbul
Telefon: 0 212 611 12 23
Faks: 0 212 611 12 23

Harita

Açıklama

Nene Hatun İmam Hatip Ortaokulu (Esenler, İstanbul)

Burada yer alan okul iletişim bilgilerinden yararlanarak okul ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerinden okul görevlilerine, öğretmenlere ve diğer okul çalışanlarına ulaşabilmeniz mümkündür. Velisi olduğunuz öğrencinizin takibi yaparak, durumunun detaylarını hakkında bilgiyi okul yöneticilerinden veya öğretmenlerinden alabilirsiniz. Eğitimde bir öğretmenin ne kadar önemli ise bir o kadar da velinin öğrencisini takip etmesi de o kadar önemlidir. Takip edilen bir öğrencinin eğitimi ile takip edilmeyen bir öğrencinin eğitim arasında büyük bir fark olduğunu unutmamanız da fayda vardır.

Bu fayda hem sizin hem de okulda okutarak eğitim masraflarını üstlendiğiniz öğrenciniz içindir. Öğrenci ve veli ilişkilerinin nasıl olması gerektiğini okul ilk olarak öğretmenlerinden, öğretmeni yoksa okul müdür, müdür yardımcısı ve okul öğretmeninden öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Sayfa içeriğinden Milli eğitim bakanlığı web sitesi olan meb.gov.tr adresinden yararlanılarak nette iletişim bilgilerini incelemek adına kullanıcıların bilgisine sunulmaktadır. Sayfa içeriği sıklıklar ile güncellemektedir. Gerek okul resmi olsun, gerek okul ile alakalı diğer bilgiler öğrencilerin veya velilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilmekte ve güncellenmektedir.

Siteyi ziyaret eden kullanıcılar site içerisinde bulunan tüm hizmetleri ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Site bilgisayar, mobil ve diğer internet olan tüm cihazlar için gezinmeye müsaittir. Bu sebepten dolayı öğrenci veya veliler nibiyo.com’da bulunan tüm bilgileri internet olduğu sürece görebilir ve sınırsız olarak gezinti yapabilir.

Daha Fazla Görüntü

2 Nene Hatun İmam Hatip Ortaokulu (Esenler, İstanbul)

3 Nene Hatun İmam Hatip Ortaokulu (Esenler, İstanbul)

4 Nene Hatun İmam Hatip Ortaokulu (Esenler, İstanbul)

5 Nene Hatun İmam Hatip Ortaokulu (Esenler, İstanbul)

6 Nene Hatun İmam Hatip Ortaokulu (Esenler, İstanbul)

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum, görüş veya şikayet yazın.

Kullanıcı yorumları