Mehmet Ali Karamancı İlkokulu / Ortaokulu (Manavgat, Antalya)

İletişim Bilgileri
1 Çok Kötü2 Kötü3 Normal4 İyi5 Çok İyi (Oylayın)
Loading...

Adres: Ilıca Beldesi Manavgat – Antalya
Telefon: 0 242 747 60 40
Faks: 0 242 747 66 04

Açıklama

Ülkemizde bulunan tüm okullar Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim alanlarıdır. Burada yer alan iletişim ve diğer bilgiler Milli Eğitim Bakanlığının sitesinden yararlanılarak sizlere detaylı bir şekilde verilmeye çalışılmıştır. Burada bulunan bilgiler ile sadece okul ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçecek kişilerin okul iletişime geçmeden önce bazı hususlara dikkat etmesini öneririz.

Bu hususlar ise adres ve telefonnı doğru aldığınıza emin olunuz. Telefon ile iletişime geçecekseniz telefonnı doğru çevirdiğinize emin olunuz. Okulun bulunduğu yere gidecekseniz gitmeden önce sayfayı yazdırabilir ya da bir yere not alabilirsiniz. Birçok okul ismi neredeyse aynıdır. Atatürk Okulu arıyorsanız sayfada yer alan Atatürk Okulunun sizin aradığınız il ya da ilçe için mi geçerli olduğunu sayfadan kontrol ediniz.

Velinin Başlıca Önemli Görevleri

Her gün düzenli olarak okul göndermek, derslerine geç kalmaması sağlamak. Derslerini takip etmek, yapamadığı derslerde öğretmeninden yardım istemek. Ders çalışma saatlerini ve ders düzenini öğretmenine bildirerek planlı ve düzenli çalışmaya teşvik etmek, tavsiye almak. Okulda arkadaşları ile tutumunu takip etmek, kötü huylu arkadaşların olup olmadığını öğrenmek varsa uyarmak, çözemediğiniz durumlarda öğretmeninden veya okul idaresinden çözmek için yardım istemek. Kıyafet düzeni ve okul idarecilerine saygılı olmasını gerektiğini hatırlatarak takip etmek, öğretmenleri ile telefon veya direk iletişime geçerek eğitim hakkında bir ya da birçok konuda tavsiye almak aldığı tavsiyeleri öğrenci üzerinde uygulamak.

Harita

https://wp.me/p9tZGf-5db

Yorum, görüş veya şikayet yazın.

Kullanıcı yorumları

2 Yorum

 1. Ali

  Sizin kasiyer var bayan hafif kilolu müşteri memnuniyeti sıfır, merkeze şikayet edecem

  Yanıtla
  1. Editör (Site Admini)

   Sayın Ali Bey,

   Okul ile kasiyerin bir alakası yoktur, okullar müşteriye hizmet değil öğrencilere eğitim veren kurumlardır. Yanlış sayfaya yorum yazdınız sanırım?

   Yanıtla