Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu (Merkez, Iğdır)

Adres: Özgür Mahallesi 2 . Kanal Sokak Numara: 40 Merkez – Iğdır
Telefon: 0 542 429 68 60
Faks: 0 476 225 11 01

Harita

Açıklama

Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu (Merkez, Iğdır)

Burada yer alan okul iletişim bilgilerinden yararlanarak okul ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerinden okul görevlilerine, öğretmenlere ve diğer okul çalışanlarına ulaşabilmeniz mümkündür. Velisi olduğunuz öğrencinizin takibi yaparak, durumunun detaylarını hakkında bilgiyi okul yöneticilerinden veya öğretmenlerinden alabilirsiniz. Eğitimde bir öğretmenin ne kadar önemli ise bir o kadar da velinin öğrencisini takip etmesi de o kadar önemlidir. Takip edilen bir öğrencinin eğitimi ile takip edilmeyen bir öğrencinin eğitim arasında büyük bir fark olduğunu unutmamanız da fayda vardır.

Bu fayda hem sizin hem de okulda okutarak eğitim masraflarını üstlendiğiniz öğrenciniz içindir. Öğrenci ve veli ilişkilerinin nasıl olması gerektiğini okul ilk olarak öğretmenlerinden, öğretmeni yoksa okul müdür, müdür yardımcısı ve okul öğretmeninden öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Sayfa içeriğinden Milli eğitim bakanlığı web sitesi olan meb.gov.tr adresinden yararlanılarak nette iletişim bilgilerini incelemek adına kullanıcıların bilgisine sunulmaktadır. Sayfa içeriği sıklıklar ile güncellemektedir. Gerek okul resmi olsun, gerek okul ile alakalı diğer bilgiler öğrencilerin veya velilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilmekte ve güncellenmektedir.

Siteyi ziyaret eden kullanıcılar site içerisinde bulunan tüm hizmetleri ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Site bilgisayar, mobil ve diğer internet olan tüm cihazlar için gezinmeye müsaittir. Bu sebepten dolayı öğrenci veya veliler nibiyo.com’da bulunan tüm bilgileri internet olduğu sürece görebilir ve sınırsız olarak gezinti yapabilir.

Okul ile alakalı görüş bildirme ihtiyacınız olabilir veya başkalarının sizin görüşlerinize ihtiyacı olabilir. Görüşlerinizi, kendi kişisel fikirlerinizi rahatlıkla paylaşabilir ve sizden sonra gelecek olan kullanıcıların bilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Görüşlerinizi yazarak birçok velinin ve öğrencinin okul hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum, görüş veya şikayet yazın.

Kullanıcı yorumları

2 Mekan Yorumu

 1. Ebru

  Memet Emim KARADENİZ çok iyi bir öğretmen

  Yanıtla
  1. Editör (Site Admini)

   Sayın Ebru Hanım;

   Görüşlerinizi bizler ve ziyaretçiler ile paylaşarak siteyi geliştirmede bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

   Öğretmeniniz size ne kadar sevgisini kattıysa siz de bunu burada göstermiş oldunuz. Tüm öğretmenlerimiz değerli sizin gibi güzel nesiller yetiştirdiğine sürekli şahit oluyoruz. Buradan bizde değerli öğretmeniniz Memet Emim KARADENİZ öğretmenize saygılarımızı sunarız.

   Yanıtla