Joker Maxi Toys Forum Çamlık AVM Mağazası (Merkez, Denizli)

Adres: Mehmetçik Mahallesi Doğan Demircioğlu Caddesi Forum Çamlık AVM Numara: 2 Mağaza Numara: F033 Merkez – Denizli
Telefon: 0 850 200 12 65

Joker Maxi Toys mağazalarında Bebek ve Anne kategorilerinde Ana Kucağı ve Oto Koltukları, Bebek Arabaları, Anne ve Emzirme, Mama Sandalyesi, Seyahat, Bebek Bakım ve Banyo, Beslenme, Ev İçi ve Güvenlik ürünlerini giyim kategorisinde, Bebek, Kız, Erkek çocuk giyimlerini ile yüzlerce oyuncak çeşitlerini bulabilirsiniz.

Joker Toys satılan başlıca oyuncak markaları: Beyblade, Baby Alive, Monsuno, Cars, Barbie, Playskool, Fisher Price, Monster High ve daha bir çok oyuncak markaları ile hizmet vermektedir.

Sayfa Ortası

İlk olarak 2017 senesinin sonunda kullanıcılara hizmet vermeye başlayan Nibiyo.com projesi gün geçtikçe daha da büyüyerek sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. “Nette İletişim Bilgilerini İncelemenin Yolu” sloganı ile nibiyo.com kullanıcılarına iletişim bilgilerini tüm detayları ile birlikte sayfa içerisinde vermektedir.

Siteyi kullananlar, sitede neler olmasını gerektiğine, nelerin eksik olduğuna daha doğru karar verirler. Görüşünü benimsediğimiz için sayfa içeriğini geliştirmek için sizlerin yardımına ihtiyacımız var. İçeriğini geliştirmek için kullanıcıların yapması gereken ise basit, sadece görüşlerini bize yazmaları. Bu şekilde siz değerli kullanıcıların görüşlerini sayfa içerisine uyguladığımızda siz ve diğer kullanıcılara daha zengin içeriği hep beraber sunmuş olacağız.

Bugüne kadar binlerce kişi bu projeye katkı sağladı, sağlamaya da devam etmektedir. Binlerce çalışanı olan nibiyo.com kullanıcıların değerli görüşleri ile sürekli olarak zenginleşerek büyümüştür. Bu proje içerisinden siz halen yerinizi almadıysanız sizde görüşlerinizi bize ileterek proje içerisinde yerinizi alabilir, sayfayı geliştirmede yardımcı olabilirsiniz.

Sayfada yer almak iletişim bilgilerinizi diğer kullanıcılara ulaştırmak istiyorsanız bizlere sitede “Hakkımızda” sayfasından ulaşarak, iletişim bilgilerinizi yayınlamamızı isteyebilirsiniz. İletişim bilgileriniz bize ulaştığı andan itibaren sizde bu projenin içerisine dâhil olur ve iletişim bilgilerinizi diğer kullanıcılara site içerisinde ücretsiz olarak yayına aldırabilirsiniz.

Nette iletişim bilgilerini incelemenin yolu olan nibiyo.com projesine mail ve yorum ile katkı sağlayan tüm kullanıcılara teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları