İletişim

Nibiyo.com için bizlere sürekli olarak ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için alt tarafta bulunan formu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır. Buradan sadece site yetkileri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Site içerisinde bulunan yerlerin hiçbirine bu sayfayı kullanarak ulaşamazsınız. Site ile alakalı olan ekleme, eksiklik bildirme, görüş, teşekkür gibi her türlü site ile alakalı bizlere ulaşabilirsiniz.

Mesaj alanına istediğinizi detaylı olarak lütfen yazınız. İstediğiniz tarafımıza ulaştıktan sonra azami iki iş gününde tarafımızdan detaylı olarak incelenerek, bildirmiş olduğunuz mail adresinden sizlere dönüş yapılacaktır.

Siteye iletişim bilgilerinizi (özel iletişim bilgileri eklenmez, umuma açık olması gerekir!) ekletmek, sitede de size ait olan yer için değişiklik yaptırmak, ya da bunlarından dışında her türlü bizden istediğiniz işlemleri site içerisinde yaptırmak ücretsizdir.

İletişim için contact[@]nibiyo.com adresini kullanabilirsiniz.

Nibiyo.com “Projede Ağacın Bir Parçası Olmak” gönüllüsü iseniz, forumu dolduracak bizlere ulaşabilir, fikir, görüş veya diğer katkılarınızı mesajlar alanından bizlere iletebilirsiniz. Özellikle Nette İletişim Bilgilerini İncelemenin Yolu nibiyo.com projesinde ağacın bir parçası olarak katkı sağlayan kişilere ziyaretçiler adına ve kendi adımıza teşekkürlerimizi şimdiden sunmak isteriz.