Gümüşpala Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Avcılar, İstanbul)

Adres: Gümüşpala Mahallesi Kuruçeşme Caddesi Numara: 56 Avcılar – İstanbul
Telefon: 0 212 694 44 22
Faks: 0 212 694 76 46

Harita

Sayfa Ortası

Gümüşpala Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul, Avcılar ilçesinde Gümüşpala mahallesinde konumlanmış olan bir devlet resmi okuludur. Okulda 757 öğrenci, 50 öğretmen, 2 öğretmeni, 19 derslik, 1 resim ve 1 adet müzik sınıfı, 1 kütüphane, 1 fen laboratuarı, 1 konferans salonu, 2 adet atölye ve işlik sınıfı, 1 adet kantin, 1 yemekhane, 1 adet öğrencilerin bakımı için donanımlı revir bulunmaktadır. Burada yer alan özellikle öğrenci ve öğretmen sayısı yıllara göre değişiklik göstermektedir. Sözü edilen sayılar tarafımızdan 28.12.2018 tarihinde Milli Eğitim sitesinin verdiği şekilde sizlere yansılatılmıştır.

Okul ile adres üzerinden iletişime geçmek isteyenler adres kısmını, telefon ile iletişime telefon kısmını, faks veya belgegeçer işlemini yapmak isteyenler ise faks kısmını kullanarak okul idarecisi veya öğretmenler ile iletişime geçebilir. Sayfa içerisinde okulun haritada konumunu görebilirsiniz. Okul için çalışma saatleri 08:10–14:10 arası olup öğrenci giriş ve çıkış saatleri bu saatlere dâhil değildir. Öğrenci giriş ve çıkış saatleri için iletişime geçiniz. Okul çalışma saatlerinde okul idarecileri ve öğretmenler ile iletişime geçerek bilgi alabilir veya okul resmi işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Okulda ayrıca spor aktiviteleri için masa tenisi, futbol, basketbol, voleybol takımları bulunmaktadır. Öğrenciler bu spor aktivitelerine becerilerine göre seçilerek yer almaktadır. İngilizce eğitim veren okulda internet bağlantısı da bulunmakta olup yabancı dil ve teknolojik imkânlardan öğrencileri tümü yararlanabilmektedir.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları