Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi (Gölbaşı, Adıyaman)

Adres: Yenikent Mahallesi Toki Caddesi Polis Lojmanları Karşısı Gölbaşı – Adıyaman
Telefon: 0 416 781 61 17
Faks: 0 416 781 94 34

Harita

Açıklama

İlgili okulda toplam 41 öğretmen, 2 öğretmeni, 650 öğrenci bulunmaktadır. Burada verilen öğretmen sayısı ve öğrenci sayıları yıllara göre değişiklik göstermektedir. Okulda ayrıca 23 derslik sınıfı, 1 kütüphane, 1 adet fen laboratuarı, 1 adet konferans salonu ve büyük bir kantin bulunmaktadır.

Okul için öğrenci girişi ve çıkışı saatleri 08:00–15:40 arasında olup bu saatlerde öğrenciler derslik sınıflarında ders görmektedirler. Okul için mesai saatleri ise 08:00–14:00 arasındadır. Mesai saatleri içerisinde öğrenci ve derste olan öğretmenler haricinde müdür, müdür yardımcısı ve diğer okul hizmet görevlileri değişik yerlerde değişik hizmetlerde bulunmamalarına rağmen iletişime geçmeniz eğitim ve öğretim faaliyetlerinin sağlığı açısında kısa ve özet olacak şekilde görüşebilmeniz mümkündür.

Derste olan öğrenci ve öğretmenler ile sadece okul müdürü yoksa okul müdür muavini inisiyatifine bağlı olarak acil durumlar var ise görüşebilirsiniz. Bunun sebebi okul eğitimin kesilmemesi ve dersin bölünmemesi için her vatandaşın üzerine düşen bir görev olmasıdır.

Okul doğalgaz ile ısıtmalı olup sürekli olarak eğitim ve öğretim amacı ile interneti bulunmaktadır. İnternet sadece yazıldığı üzere eğitim ve öğretim için kullanılmaktadır. Sayfa içerisinde verilen okula iletişime geçmek için yine sayfa tepesinde yer alan adres, telefonukullanabilir, sayfa altında yer alan harita tam nokta okul imkanı ile haritada ki okulun harita detaylarını tüm cihazlarda görebilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum, görüş veya şikayet yazın.

Kullanıcı yorumları