Fehmi Cerrahoğlu Özel Eğitim Meslek Okulu (Ünye, Ordu)

Adres: Gölevi Mahallesi Sinan Dede 2. Sokak Numara: 9 Ünye – Ordu
Telefon: 0 452 310 17 23

Harita

Açıklama

Fehmi Cerrahoğlu Özel Eğitim Meslek Okulu (Ünye, Ordu)

Ülkemizde bulunan tüm okullar Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim alanlarıdır. Burada yer alan iletişim ve diğer bilgiler Milli Eğitim Bakanlığının sitesinden yararlanılarak sizlere detaylı bir şekilde verilmeye çalışılmıştır. Burada bulunan bilgiler ile sadece okul ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçecek kişilerin okul iletişime geçmeden önce bazı hususlara dikkat etmesini öneririz.

Bu hususlar ise adres ve telefon numarasını doğru aldığınıza emin olunuz. Telefon ile iletişime geçecekseniz telefon numarasını doğru çevirdiğinize emin olunuz. Okulun bulunduğu yere gidecekseniz gitmeden önce sayfayı yazdırabilir ya da bir yere not alabilirsiniz. Birçok okul ismi neredeyse aynıdır. Atatürk Okulu arıyorsanız sayfada yer alan Atatürk Okulunun sizin aradığınız il ya da ilçe için mi geçerli olduğunu sayfadan kontrol ediniz.

Velinin Başlıca Önemli Görevleri

Her gün düzenli olarak okul göndermek, derslerine geç kalmaması sağlamak. Derslerini takip etmek, yapamadığı derslerde öğretmeninden yardım istemek. Ders çalışma saatlerini ve ders düzenini öğretmenine bildirerek planlı ve düzenli çalışmaya teşvik etmek, tavsiye almak. Okulda arkadaşları ile tutumunu takip etmek, kötü huylu arkadaşların olup olmadığını öğrenmek varsa uyarmak, çözemediğiniz durumlarda öğretmeninden veya okul idaresinden çözmek için yardım istemek. Kıyafet düzeni ve okul idarecilerine saygılı olmasını gerektiğini hatırlatarak takip etmek, öğretmenleri ile telefon veya direk iletişime geçerek eğitim hakkında bir ya da birçok konuda tavsiye almak aldığı tavsiyeleri öğrenci üzerinde uygulamak.

Daha Fazla Görüntü

2 Fehmi Cerrahoğlu Özel Eğitim Meslek Okulu (Ünye, Ordu)

Fehmi Cerrahoğlu Özel Eğitim Meslek Okulu (Ünye, Ordu) 3

Fehmi Cerrahoğlu Özel Eğitim Meslek Okulu (Ünye, Ordu) 4

Fehmi Cerrahoğlu Özel Eğitim Meslek Okulu (Ünye, Ordu) 5

Fehmi Cerrahoğlu Özel Eğitim Meslek Okulu (Ünye, Ordu) 6

Fehmi Cerrahoğlu Özel Eğitim Meslek Okulu (Ünye, Ordu) 7

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum, görüş veya şikayet yazın.

Kullanıcı yorumları

3 Mekan Yorumu

 1. ali

  fotograflar atılmamış, atın bizim fotoğrafları

  Yanıtla
  1. Editör (Site Admini)

   Sayın Ali Bey,

   İstediğiniz üzere okul fotoğrafları birazdan yüklenecektir. Nibiyo.com’u uyararak katkı sağladığınız için teşekkür ederiz. Birçok okul olduğundan proje yeni olduğundan biraz zaman alıyor. Sizin istediğiniz hemen yapılacaktır.

   İsterseniz projeye katkı yine sağlamak için size özel okul ile alakalı fotoğrafınız varsa nibiyo.com projesinde (sayfada) yayınlanır. Fotoğraf eklemek katkı sağlamak için bize contact@nibiyo.com adresinden fotoğraf ya da eklemek istediğiniz dokümanları yüklememiz için maile gönderebilirsiniz.

   Yanıtla
  2. Editör (Site Admini)

   Sayın Ali Bey,

   Toplamda 3 adet okul genel fotoğrafı, 5 adet de okul atölyesi genel fotoğrafı istediğiniz üzerine hemen ekledik. Diğer cevapta yazdığımız üzere okul ile alakalı resim yüklemek isterseniz mail atabilirsiniz.

   Nibiyo.com nette iletişim bilgilerinin bulmanın kolay yolu projesine okul hakkında bilgilerinizi, yorumlarını, görüşlerinizi paylaşarak da katkı sağlayacağınızı lütfen unutmayınız.

   Eksik olan, tamamlamamız gereken yerler olduğunu düşünüyorsanız yine bize ulaşabilirsiniz.

   Yanıtla