Ergani Şehit Jandarma Pilot Yüzbaşı Lütfü Gün Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ergani, Diyarbakır)

Adres: Bagür Mahallesi Stadyum Caddesi Ergani – Diyarbakır
Telefon: 0 412 611 59 31
Faks: 0 412 611 59 37

Harita

Açıklama

Ergani Şehit Jandarma Pilot Yüzbaşı Lütfü Gün Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ergani, Diyarbakır)

Burada yer alan okul iletişim bilgilerinden yararlanarak okul ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerinden okul görevlilerine, öğretmenlere ve diğer okul çalışanlarına ulaşabilmeniz mümkündür. Velisi olduğunuz öğrencinizin takibi yaparak, durumunun detaylarını hakkında bilgiyi okul yöneticilerinden veya öğretmenlerinden alabilirsiniz. Eğitimde bir öğretmenin ne kadar önemli ise bir o kadar da velinin öğrencisini takip etmesi de o kadar önemlidir. Takip edilen bir öğrencinin eğitimi ile takip edilmeyen bir öğrencinin eğitim arasında büyük bir fark olduğunu unutmamanız da fayda vardır.

Bu fayda hem sizin hem de okulda okutarak eğitim masraflarını üstlendiğiniz öğrenciniz içindir. Öğrenci ve veli ilişkilerinin nasıl olması gerektiğini okul ilk olarak öğretmenlerinden, öğretmeni yoksa okul müdür, müdür yardımcısı ve okul öğretmeninden öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Sayfa içeriğinden Milli eğitim bakanlığı web sitesi olan meb.gov.tr adresinden yararlanılarak nette iletişim bilgilerini incelemek adına kullanıcıların bilgisine sunulmaktadır. Sayfa içeriği sıklıklar ile güncellemektedir. Gerek okul resmi olsun, gerek okul ile alakalı diğer bilgiler öğrencilerin veya velilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilmekte ve güncellenmektedir.

Siteyi ziyaret eden kullanıcılar site içerisinde bulunan tüm hizmetleri ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Site bilgisayar, mobil ve diğer internet olan tüm cihazlar için gezinmeye müsaittir. Bu sebepten dolayı öğrenci veya veliler nibiyo.com’da bulunan tüm bilgileri internet olduğu sürece görebilir ve sınırsız olarak gezinti yapabilir.

Okul ile alakalı görüş bildirme ihtiyacınız olabilir veya başkalarının sizin görüşlerinize ihtiyacı olabilir. Görüşlerinizi, kendi kişisel fikirlerinizi rahatlıkla paylaşabilir ve sizden sonra gelecek olan kullanıcıların bilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Görüşlerinizi yazarak birçok velinin ve öğrencinin okul hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum, görüş veya şikayet yazın.

Kullanıcı yorumları

2 Mekan Yorumu

 1. salim

  yanlış bilgilendirme bu okul cermikte

  Yanıtla
  1. Editör (Site Admini)

   Sayın Salim Bey;

   Okul iletişim bilgileri için T.C. Millî Eğitim Bakanlığı sitesinden yararlanılmaktadır. Alt resimde ve link adresinde görüldüğü üzere okul iletişim bilgileri aynı şekilde sitede yer almıştır.

   Resmi:

   Link Adresi: http://erganiteml.meb.k12.tr/21/08/971963/okulumuz_hakkinda.html

   Harita ile de kontrol ettiğimizde de tüm bilgiler uyuşmaktadır. Bilgilerin güncel olduğu resimden veya link adresinden kontrol ederek okul ile iletişime geçebilirsiniz.

   Yanıtla