Divarese (Şaşkınbakkal, Kadıköy, İstanbul)

Adres: Bağdat Cad. Suadiye Mahallesi Karakol Sokak Numara: 371/4 Şaşkınbakkal – Kadıköy – İstanbul
Telefon: 0 216 411 11 41

Çalışma Saatleri:

Hafta İçi İçin: 10:00-10:00
Hafta Sonu İçin: 10:00-10:00

1870 senesinden bugüne kadar Ayakkabı sektöründe hizmet veren Divarese yaygın bir mağaza ağına sahiptir. Divarese mağazalarında kadınlar için Ayakkabı, Sandalet, Bot, Çizme, Kemer, Çanta, Çorap ve Aksesuarları erkekler için Ayakkabı, Bot, Kemer, Çanta ve Cüzdan, Çorap ve Aksesuarlarını bulabilir bunların yanı sıra özel ayakkabı markaları olan Divarese Made In Italy, Divarese Select, Eda Taşpınar, George Hogg, Havaianas, Luca Grossi, Menghi, O-Joo, Skechers, Sperry Topsider, Superga, Tkees ve XTI markalarını mağazalarda bulabilirsiniz.

Sayfa Ortası

Bende Varım, Katkı Sağlarım.

Nibiyo.com nette iletişim bilgilerini bulmanın kolay yolu projesine sizde katılarak bu sayfayı geliştirmek, sayfa içerisinde öneride bulunmak veya sayfada düzeltme yapmak, site içerisinde siz de yerinizi almak ister misiniz?

Bu sayfa size aitse sayfa içerisinde ekleme, değişiklik veya tamamen düzeltme yapmamızı isteyebilirsiniz. Nibiyo.com projesine katkı sağlamak, sayfada size göre nelerin olması gerektiğinin veya nelerin eksik olduğunu bize iletebilirsiniz. Bu sayfada bulunan yere benzer bir işletme sahibiyseniz ve site içerisinde sizin işletmeniz yoksa bize ileterek iletişim bilgilerini eklememizi isteyebilirsiniz.

Sayfa geliştirme, ekleme yapma ve firma iletişim bilgilerinizi sitede yayına aldırmak kolaydır. Bunun için sadece sitede bulunan iletişim adresinden bizlere ulaşmak yeterlidir. Sizlerden gelen tüm metin ve dokümanlar dikkatle incelenerek siteye tarafımızdan yerleştirilmektedir. Göndermiş olduğunuz metin veya dokümanlar en ince ayrıntılarına dikkat edilerek siteye yerleşimi sağlanacaktır.

Nette iletişim bilgilerini bulmanın kolay yolu (nibiyo.com) projesinde düzeltme, ekleme ve diğer bizden istenilen tüm işlemler tamamen ücretsiz olarak azami 2 gün içerisinde yapılarak, tarafınıza bilgi verilmektedir.

Halen size ulaşmak isteyenler internet üzerinden telefon ve diğer iletişim bilgilerinizi bulamıyor mu? Gelişen internet teknolojisinde yer almak ve bilinirliğinizi artırmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Proje içerisinde herkesin yeri olsun, projeye herkes katkı sağlamanın mutluluğunu yaşasın, yeter ki siz iletin biz sizler için çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları