Divarese Palladium AVM (Kozyatağı, Kadıköy, İstanbul)

Adres: Barbaros Mahallesi Halk Caddesi Numara: 6 1. Kat Magaza Numara: Bb187 Kozyatağı – Kadıköy – İstanbul
Telefon: 0 216 663 14 18

Çalışma Saatleri:

Hafta İçi İçin: 10:00-10:00
Hafta Sonu İçin: 10:00-10:00

1870 senesinden bugüne kadar Ayakkabı sektöründe hizmet veren Divarese yaygın bir mağaza ağına sahiptir. Divarese mağazalarında kadınlar için Ayakkabı, Sandalet, Bot, Çizme, Kemer, Çanta, Çorap ve Aksesuarları erkekler için Ayakkabı, Bot, Kemer, Çanta ve Cüzdan, Çorap ve Aksesuarlarını bulabilir bunların yanı sıra özel ayakkabı markaları olan Divarese Made In Italy, Divarese Select, Eda Taşpınar, George Hogg, Havaianas, Luca Grossi, Menghi, O-Joo, Skechers, Sperry Topsider, Superga, Tkees ve XTI markalarını mağazalarda bulabilirsiniz.

Sayfa Ortası

İlk olarak 2017 senesinin sonunda kullanıcılara hizmet vermeye başlayan Nibiyo.com projesi gün geçtikçe daha da büyüyerek sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. “Nette İletişim Bilgilerini İncelemenin Yolu” sloganı ile nibiyo.com kullanıcılarına iletişim bilgilerini tüm detayları ile birlikte sayfa içerisinde vermektedir.

Siteyi kullananlar, sitede neler olmasını gerektiğine, nelerin eksik olduğuna daha doğru karar verirler. Görüşünü benimsediğimiz için sayfa içeriğini geliştirmek için sizlerin yardımına ihtiyacımız var. İçeriğini geliştirmek için kullanıcıların yapması gereken ise basit, sadece görüşlerini bize yazmaları. Bu şekilde siz değerli kullanıcıların görüşlerini sayfa içerisine uyguladığımızda siz ve diğer kullanıcılara daha zengin içeriği hep beraber sunmuş olacağız.

Bugüne kadar binlerce kişi bu projeye katkı sağladı, sağlamaya da devam etmektedir. Binlerce çalışanı olan nibiyo.com kullanıcıların değerli görüşleri ile sürekli olarak zenginleşerek büyümüştür. Bu proje içerisinden siz halen yerinizi almadıysanız sizde görüşlerinizi bize ileterek proje içerisinde yerinizi alabilir, sayfayı geliştirmede yardımcı olabilirsiniz.

Sayfada yer almak iletişim bilgilerinizi diğer kullanıcılara ulaştırmak istiyorsanız bizlere sitede “Hakkımızda” sayfasından ulaşarak, iletişim bilgilerinizi yayınlamamızı isteyebilirsiniz. İletişim bilgileriniz bize ulaştığı andan itibaren sizde bu projenin içerisine dâhil olur ve iletişim bilgilerinizi diğer kullanıcılara site içerisinde ücretsiz olarak yayına aldırabilirsiniz.

Nette iletişim bilgilerini incelemenin yolu olan nibiyo.com projesine mail ve yorum ile katkı sağlayan tüm kullanıcılara teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları