Collezione Kemeraltı Mağazası (Konak, İzmir)

Adres: Anafartalar Caddesi Numara: 59-61/Z01 Konak – İzmir
Telefon: 0 232 445 62 22
Mail: izmir3@collezione.com.tr

Collezione 1987 yılında Bakırköy’de açılmıştır. Bir çok ilde mağazaları bulunan Collezione, erkeler için mont ve kaban, eşofman, gömlek, hırka ve yelek, iç giyim ve pijama, jean pantolon, kazak ve süveter, pantolon, s-shirt,t-shirt ve atlet bayanlar için bolero, mont ve kaban, bayan elbise, eşofman, etek çeşitleri, gömlek, bluz, Hırka ve Yelek, bayan iç giyim, jean pantolon, kazak ve süveter, bayan patolon, s-shirt, tayt, t-shirt, atlet vr giyim aksesuları olan çanta, çorap, eldiven, gözlük, kaşkol ve şal, kozmetik, plaj giyim, saat, şapka ve bere, takı, cüzdan, kemer, çanta, cüzdan, kemer, çanta, cüzdan ve kemer çeşitleri mağazada bulabilirsiniz.

Genel Açıklama

İlk olarak 2017 senesinin sonunda kullanıcılara hizmet vermeye başlayan Nibiyo.com projesi gün geçtikçe daha da büyüyerek sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. “Nette İletişim Bilgilerini İncelemenin Yolu” ile başlayan nibiyo.com, kullanıcılarına iletişim bilgilerini tüm detayları ile birlikte sayfa içerisinde vermektedir.

Siteyi kullananlar, sitede neler olmasını gerektiğine, nelerin eksik olduğuna daha doğru karar verirler. Görüşünü benimsediğimiz için sayfa içeriğini geliştirmek için sizlerin yardımına ihtiyacımız var. İçeriğini geliştirmek için kullanıcıların yapması gereken ise basit, sadece görüşlerini bize yazmaları. Bu şekilde siz site kullanıcıların görüşlerini sayfa içerisine uyguladığımızda siz ve diğer kullanıcılara daha zengin içeriği hep beraber sunmuş olacağız.

Bugüne kadar binlerce gerçek kişi bu projeye katkı sağladı, sağlamaya da devam etmektedir. Binlerce çalışanı olan nibiyo.com kullanıcıların değerli görüşleri ile sürekli olarak zenginleşerek büyümüştür. Bu proje içerisinden siz halen yerinizi almadıysanız sizde görüşlerinizi bize ileterek proje içerisinde yerinizi alabilir, sayfayı geliştirmede yardımcı bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Sayfada yer almak iletişim bilgilerinizi diğer kullanıcılara ulaştırmak istiyorsanız, bizlere sitede “Hakkımızda” sayfasından ulaşarak, iletişim bilgilerinizi yayınlamamızı isteme hakkınız vardır. İletişim bilgileriniz bize ulaştığı andan itibaren sizde bu projenin içerisine dâhil olur ve iletişim bilgilerinizi diğer kullanıcılara site içerisinde ücretsiz olarak yayına aldırabilirsiniz.

Nette iletişim bilgilerini incelemenin yolu olan nibiyo.com projesine mail ve yorum ile katkı sağlayan tüm kullanıcılara teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder