Cemile Besler İlkokulu / Ortaokulu (Ataşehir, İstanbul)

İletişim Bilgileri
1 Çok Kötü2 Kötü3 Normal4 İyi5 Çok İyi (Oylayın)
Loading...

Adres: Atatürk Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi Numara: 1 Ataşehir – İstanbul
Telefon: 0 216 455 58 40
Faks: 0 216 580 80 84

Harita

Açıklama:

Ülkemizde faaliyet gösteren devlet resmi okulların tümü Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bünyesinde yer almaktadır. Okulların amacı eğitim ve öğretim yaşına gelmiş olan nesilleri bir üst düzeye geçmelerini, eğitim gören nesilleri günümüz teknolojisinden de yararlanarak her bilim dalında bilgi sahibi olmasını, bilgi ve becerilerini geliştirmesini sağlamaktadır.

Bu şekilde eğitim ve öğretim gören nesiller ilk olarak kendilerine, daha sonra ailelerine ve toplumda yer alan diğer kişilere fayda sağlamaktadır. Ülkemizde eğitim ve öğretim gören kişilerin kendilerini geliştirmeleri, hayata kendileri en iyi şekilde hazırlamaları için resim makamlar tarafından yasalar ile zorunlu hale getirilmiştir. Ülkemizde yaşayan her kişi eğitim ve öğretim görme hakkına sahiptir. Bu durumdan da anlaşılacağı üzere eğitim ve öğretim zorunlu olduğu gibi birçok kişiye bu kutsal hizmet için görev düşmektedir.

Devlet’in görevi vatandaşlarına hiç bir menfaat görmeksizin eğitim ve öğretimini görmesini sağlamak. Velinin görevi okul çağında olan çocuğunun okula sürekli olarak gitmesini sağlamak, öğretmenlerin görevi eğitim verdiği öğrencisine modern teknoloji imkânlarından da yararlanarak bilgilendirmek ve öğrenciyi bir üst düzeye hazırlamak. Okul idarecilerin görevi okulun genel ihtiyaçlarını takip etmek, öğrencilerin en iyi imkânlar da rahat eğitim ve öğretim görmelerini sağlamaktır. Eğitim ve öğretim aydınlık yarınlar için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır.

Sayfa içerisinde yer alan iletişim bilgilerini öğretmen, okul idaresi ve diğer okul çalışanları ile iletişime geçmek için kullanabilirsiniz. Sayfa altına yer alan yorumlar kısmında okul ile yazılmış olan yorumlar var ise okuyabilir, ilgili okul ile alakalı yorum veya görüşlerinizi paylaşarak diğer siteye giriş yapan kişilerin bilgilenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Birçok velinin veya okula yeni hazırlık yapacak olan öğrencilerin diğer kullanıcıların yorumlarını ve görüşlerini merak ettiğini biliyor muydunuz? Görüşlerinizi paylaşarak diğer kullanıcıların bilgi sahibi olmasını sağlamak ve kullanıcıları aydınlatmak ne güzel bir duygudur.

Okul için iletişim bilgilerinden Milli Eğitim Bakanlığı’nın internet sitesinden (meb.gov.tr) yararlanılmıştır. Kullanıcılarının okul ile daha rahat iletişime geçmeleri amacı hazırlanmış olan bu sayfa aralıklarla güncellemektedir.

https://wp.me/p9tZGf-13F

Yorum, görüş veya şikayet yazın.

Kullanıcı yorumları