Çayyurt Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Semt Polikliniği (Merkez, Sivas)

Adres: Mevlana Mahallesi 16-15. Sokak Çayyurt Aile Sağlığı Merkezi Üst Katı Merkez – Sivas
Telefon: 0346 225 58 05

Genel Açıklama

Çayyurt Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Semt Polikliniği (Merkez, Sivas)

Nibiyo.com 2017 yılında sizlere İnternet ortamında iletişim detaylarını daha rahat bulmanıza yardımcı “Nette İletişim Bilgileri İncelemenin Yolu” kısaltılmışı Nibiyo adı ile kuruldu. Kurulduğu günden bugüne yüz binlerce yerin iletişim detaylarını sizlere sunmaya devam etmektedir.

Siteyi kullananlar, sitede neler olmasını gerektiğine, nelerin eksik olduğuna daha doğru karar verirler. Görüşünü benimsediğimiz için sayfa içeriğini geliştirmek için sizlerin yardımına ihtiyacımız var. İçeriğini geliştirmek için kullanıcıların yapması gereken ise basit, sadece görüşlerini bize yazmaları. Bu şekilde siz değerli kullanıcıların görüşlerini sayfa içerisine uyguladığımızda siz ve diğer kullanıcılara daha zengin içeriği hep beraber sunmuş olacağız.

Bugüne kadar binlerce kişi bu projeye katkı sağladı, sağlamaya da devam etmektedir. Binlerce çalışanı olan Nibiyo.com kullanıcıların değerli görüşleri ile sürekli olarak zenginleşerek büyümüştür. Bu proje içerisinden siz halen yerinizi almadıysanız sizde görüşlerinizi bize ileterek proje içerisinde yerinizi alabilir, sayfayı geliştirmede yardımcı olabilirsiniz.

Sayfada yer almak iletişim bilgilerinizi diğer kullanıcılara ulaştırmak istiyorsanız bizlere sitede “Hakkımızda” sayfasından ulaşarak, iletişim bilgilerinizi sitede yayına almamızı isteyebilirsiniz. İletişim bilgileriniz bize ulaştığı andan itibaren sizde bu projenin içerisine dahil olur ve iletişim bilgilerinizi diğer kullanıcılara site içerisinde ücretsiz olarak yayına aldırabilirsiniz.

Nette iletişim bilgilerini incelemenin yolu olan Nibiyo.com projesine mail ve yorum ile katkı sağlayan tüm kullanıcılara teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

2 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

  1. Nevin Onat 15 Aralık 2022

    Stajyer desem yeridir. Doktor demeye dilim varmıyor. Bir işi bir kaç seferde yapıyor. Çok pişman oldum ama her yer aynı değişen bir şey yok.

  2. Serkan Bağ 26 Ağustos 2021

    Covid salgınında gittim. Çok kalabalık bir yığın insan var. Bir de doktorlar düzgün ilgilenmiyor ağzından lafı zorla alıyorsunuz. Soru soruyorsa he, evet ile geçiştiriyorlar. Beğenmedim yani burası Cumhuriyet Üniversitesi diş doktorları da hizmeti de buraya göre çok iyi oradan memnun kalmıştım.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder