Bolçi Cafe Restaurant (Merkez, Bolu)

Adres: Yaşamkent Mahallesi İzzet Baysal Devlet Hastanesi Bulvarı Numara: 24 Bolu Merkez – Bolu
Telefon: 0 374 275 14 24

Genel Açıklama

Bolçi Cafe Restaurant (Merkez, Bolu)

Nibiyo.com nette iletişim bilgilerini bulmanın kolay yolu projesine sizde katılarak bu sayfayı geliştirmek, sayfa içerisinde öneride bulunmak, sayfada düzenleme yapmak ya da site içerisinde yer almak ister misiniz?

Bu sayfa size aitse sayfa içerisinde ekleme, değişiklik veya tamamen düzeltme yapmamızı isteyebilirsiniz. Bu sayfada bulunan yere benzer bir işletmeye sahipseniz ve site içerisinde sizin işletmeniz yoksa bize ileterek iletişim bilgilerini eklememizi isteyebilirsiniz.

Sayfa geliştirme, ekleme yapma, işletme iletişim bilgilerinizi sitede yayına aldırmak kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken sitede bulunan iletişim sayfasına giderek bize ulaşmanız olacaktır. Sizlerden gelen tüm metin ve dokümanlar dikkatle incelenerek siteye tarafımızdan yerleştirilmektedir. Göndermiş olduğunuz metin veya dokümanlar en ince ayrıntılarına dikkat edilerek siteye yerleşimi yapılacaktır.

Nette iletişim bilgilerini bulmanın kolay yolu (nibiyo.com) projesinde düzeltme, ekleme ve diğer bizden istenilen tüm işlemler tamamen ücretsiz olarak azami 2 gün içerisinde yapılarak, tarafınıza bilgi verilmektedir.

Halen size ulaşmak isteyenler internet üzerinden telefon ve diğer iletişim bilgilerinizi bulamıyor mu? Gelişen internet teknolojisi de yer almak ve işletme bilinirliğini artırmak istiyorsanız, bize ulaşmanız yeterlidir. Proje içerisinde herkesin yeri olsun, projeye herkes katkı sağlamanın mutluluğunu yaşasın, yeter ki siz iletin, biz sizler için çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

1 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

  1. Fatih Aladağ 13 Temmuz 2021

    12.07.2021 pazartesi günü çikolatalı muzlu pasta aldım bayat pastayı göz göre, göre vermişler. Pastayı yiyemedim devamlı sizden alıyorum böyle bir şey başıma gelmedi. Bolçi adına yakışmıyor.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder