Bim Zirve Mağazası (Atakum, Samsun)

Adres: Mimar Sinan Mahallesi 119. Sokak Numara: 1 Atakum – Samsun
Telefon: 0 850 254 44 44

Harita

BİM Hakkında Genel Bilgi

BİM Mağazası (resim geneldir, mağaza gerçek resmi değildir!)

BİM marketler zinciri sene 1995 yılından başlayarak 81 il ve birçok ilçede özellikle gıda sektöründe müşterilerine hizmet sunmaktadır. Ürünleri genellikle BİM işletmesi adına ihtiyaca göre gıda üreticilerine yaptırarak toptan fiyatına uygun ürün satmayı amaçlayan market mağazalar zinciridir. Özellikle kampanyalar ile gündemden düşmeyen BİM haftanın belli günleri özel üründe, elektronik ürünler ağırlıklı özel fiyatlar ile satış yapmaktadır.

BİM müşterileri bu kampanyaların her hafta yapıldığını bildiğinden BİM sitesinden veya telefon ile iletişime geçerek kampanyalar hakkında bilgi alır ve kendi ihtiyacına uygun olduğunu düşürse piyasa da bulunan fiyatın altına ürün alarak ev bütçesine katkı sağlar. Sizde BİM mağazalar zincirinin yapmış olduğu kampanyaları her hafta takip ederek ev bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Yapmanız gereken telefon ile iletişime geçerek güncel kampanya bilgilerini öğrenmek veya BİM sitesi bim.com.tr adresini ziyaret ederek sayfa içerisinde bulunan haftalık kampanya kataloğunu incelemeniz olacaktır. Her hafta site yetkililer tarafından kampanya ilanı için güncellenmektedir. Kampanyalı ürün uygun olduğunu düşündüğünüzde, kampanyanın tüm BİM Mağazaları için geçerli olduğunu ve stoklarla sınırlı şekilde satış yapıldığını da belirtmek isteriz.

Kampanyayı kaçırmamak isteyenler için önerimiz kampanya gününü unutmadan en yakın BİM mağazasına sabah açılış saatinde giderek satın alması olacaktır. Bu şekilde kampanyayı kaçırmamış ve ev bütçenize katkı sağlamış olursunuz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

1 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

  1. Cem Özyurt

    30 metre yakınlığında ikamet ediyorum. 8 seneye yakın günlük sabah öğle aksam 4 öğün alışveriş yapmakta olan bim müşterisiyim. Burada çalışanların çoğu arkadaş kardeşimiz gibi bizleri tanırlar. Abi kardeş gibi güler yüzlü insanlar tanıyoruz ama bugün 04.04 2021 pazar günü saat öğleden sonra eşimle bim marketinize alışveriş yapmaya indik.

    Ben telefonumu açtım hes kodunu okuttum bunu günlük 3 veya 4 sefer yapıyoruz ama bugün vermiş olduğum tarihte yine hes kodu okuttum. Eşimin telefonu yanımda yoktu buraya yeni gelen bir çalışan kardeşimiz eşimin hes kodu yanında olmadığı için ters bir yakışmayacak üslupla giremezsiniz çıkın dışarı diyerek eşime söylendi ve tepki verdi.

    Bende günlük buradan alışveriş yaptığımızı ve bir üste oturduğumuzu esim olduğunu söylemiş olduğum halde yok giremez dışarı cıksın üslup tarzı hiç hoş değil.

    Yorum Yap