Bim Yiğitler Mağazası (Yıldırım, Bursa)

Adres: 75. Yıl Mahallesi Türkmenbaşı Caddesi Numara: 52 Yıldırım – Bursa
Telefon: 0 850 254 44 44

Harita

BİM Hakkında Genel Bilgi

BİM Mağazası (resim geneldir, mağaza gerçek resmi değildir!)

BİM marketler zinciri Türkiye genelinde tüm illerde ve büyük ilçelerde şubeleriyle hizmet sunmaktadır. 1995 yılında kurulan BİM, Türkiye sınırlarını aşarak yurt dışında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Genel olarak gıda satışında bulunsa da BİM şubelerinde teknoloji ve zücaciye gibi farklı kategoride satış yaptığını görebilirsiniz. Son zamanlarda ise telefon operatörü olarak Bimcell markasında operatör hizmeti vermektedir. Teknoloji ve zücaciye kategorisinde yaptığı kampanyalarla dikkat çeken market zinciridir.

Ayrıca sadece kendi market şubelerinde satış sağladığı gıda ürünleriyle uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İnsanların ihtiyacı olan ürünlerde yaptığı indirimlerde sabahları market açılmadan sıra olduğunu görebilirsiniz. Kampanyaları takip etmek için BİM mağazasına ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

2 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ayşe Güler

  Bugün bütün mağazaları gezip top havuzlu kaydırak almaya gittim. Sabahın erken saatinde açıldı ve bir müşteri sıramı aldı. Şimdi hangi mağazanızda bulabildim ya da başka hangi tarihte gelir bilgisi olan var mı?

  Yorum Yap
  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ayşe Hanım,

   Burada sadece iletişim bilgileri verilmektedir. Mağaza adresi veya sayfada ki müşteri iletişim numarası ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

   Yorum Yap