Bim Talatpaşa Mağazası (Esenyurt, İstanbul)

Adres: Talatpaşa Mahallesi 1015. Sokak Esenyurt – İstanbul
Telefon: 0 850 254 44 44

Harita

BİM Hakkında Genel Bilgi

BİM Mağazası (resim geneldir, mağaza gerçek resmi değildir!)

BİM marketler zinciri Türkiye genelinde tüm illerde ve büyük ilçelerde şubeleriyle hizmet sunmaktadır. 1995 yılında kurulan BİM, Türkiye sınırlarını aşarak yurt dışında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Genel olarak gıda satışında bulunsa da BİM şubelerinde teknoloji ve züccaciye gibi farklı kategoride satış yaptığını görebilirsiniz. Son zamanlarda ise telefon operatörü olarak Bimcell markasında operatör hizmeti vermektedir. Teknoloji ve züccaciye kategorisinde yaptığı kampanyalarla dikkat çeken market zinciridir.

Ayrıca sadece kendi market şubelerinde satış sağladığı gıda ürünleriyle uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İnsanların ihtiyacı olan ürünlerde yaptığı indirimlerde sabahları market açılmadan sıra olduğunu görebilirsiniz. Kampanyaları takip etmek için bim mağazasına ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum, görüş veya şikayet yazın.

Kullanıcı yorumları

2 Mekan Yorumu

 1. Meliha

  güzel bir site olmuş emeğinize sağlık

  Yanıtla
  1. Editör (Site Admini)

   Sayın Meliha Hanım,

   İyi dileklerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Elimizden gelenin daha iyisini siz ziyaretçilerimize sunmaktayız.

   Geliştirmemizi istediğiniz yer olursa buradan ya da site iletişim sayfasından bizlerle sürekli iletişime geçebilirsiniz.

   Tekrar teşekkür ederiz.

   Yanıtla