Bim Sarıkamış Mağazası (Sarıkamış, Kars)

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Numara: 45 Sarıkamış – Kars
Telefon: 0 850 254 44 44

Harita

BİM Hakkında Genel Bilgi

BİM Mağazası (resim geneldir, mağaza gerçek resmi değildir!)

BİM marketler zinciri Türkiye genelinde tüm illerde ve büyük ilçelerde şubeleriyle hizmet sunmaktadır. 1995 yılında kurulan BİM, Türkiye sınırlarını aşarak yurt dışında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Genel olarak gıda satışında bulunsa da BİM şubelerinde teknoloji ve züccaciye gibi farklı kategoride satış yaptığını görebilirsiniz. Son zamanlarda ise telefon operatörü olarak Bimcell markasında operatör hizmeti vermektedir. Teknoloji ve züccaciye kategorisinde yaptığı kampanyalarla dikkat çeken market zinciridir.

Ayrıca sadece kendi market şubelerinde satış sağladığı gıda ürünleriyle uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İnsanların ihtiyacı olan ürünlerde yaptığı indirimlerde sabahları market açılmadan sıra olduğunu görebilirsiniz. Kampanyaları takip etmek için BİM mağazasına ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

2 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

 1. Yılmaz Baş

  Halk eğitim karşı Bim şubesi ve cumhuriyet caddesindeki Bim şubeleri 19.90 veya 16.85 tutuyor. Ücretimiz örneğin direk 20 diyorlar veya 17 diyorlar 15 kuruş 10 kuruş 20 kuruş para üstünü vermiyorlar.

  Yorum Yap
  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yılmaz Bey,

   Sayfada bulunan telefon numarasından Bim müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Sitede sadece iletişim bilgileri bulunmaktadır.

   Yorum Yap