Bim Şakirpaşa Mağazası (Seyhan, Adana)

Adres: Şakirpaşa Mahallesi Şakirpaşa Caddesi Numara: 154 Seyhan – Adana
Telefon: 0 850 254 44 44

Harita

Bim Hakkında Kısaca

BİM Mağazası (resim geneldir, mağaza gerçek resmi değildir!)

BİM marketler zinciri Türkiye genelinde tüm illerde ve büyük ilçelerde şubeleriyle hizmet sunmaktadır. 1995 yılında kurulan BİM, Türkiye sınırlarını aşarak yurt dışında da müşterilerine hizmet vermektedir.
Genel olarak gıda satışında bulunsa da BİM şubelerinde teknoloji ve zücaciye gibi farklı kategoride satış yaptığını görebilirsiniz. Son zamanlarda ise telefon operatörü olarak Bimcell markasında operatör hizmeti vermektedir. Teknoloji ve zücaciye kategorisinde yaptığı kampanyalarla dikkat çeken market zinciridir.

Ayrıca sadece kendi market şubelerinde satış sağladığı gıda ürünleriyle uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İnsanların ihtiyacı olan ürünlerde yaptığı indirimlerde sabahları market açılmadan sıra olduğunu görebilirsiniz. Kampanyaları takip etmek için BİM mağazasına ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

2 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

 1. Mehmet yagmurcu

  Az önce mağazanızda kumanda pili unuttum bilgilerinize.

  Yorum Yap
  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mehmet YAĞMURCU,

   Mağaza ile adresten veya Bim müşteri hizmetleri ile iletişime geçmebilirsiniz. Genelde Bim mağazalarında unutulan ürünler emanet dolaplarında tutuluyor, mazağazaya giderek unuttuğunuz ürününüzü (kumanda pili) mağaza yetkilisi ile fiş ile ibraz ederek emanet dolabından teslim alabiliyorsunuz. Nibiyo.com nette iletişim bilgilerinin detaylarını size sunan açık kaynak kodlu internet iletişim bilgisi merkezidir.

   Yorum Yap