Bim Polis Lojmanları Mağazası (Buca, İzmir)

Adres: 556. Sokak Numara: 1 Buca – İzmir
Telefon: 0 850 254 44 44

Harita

BİM Hakkında Genel Bilgi

BİM Mağazası (resim geneldir, mağaza gerçek resmi değildir!)

BİM marketler zinciri Türkiye genelinde tüm illerde ve büyük ilçelerde şubeleriyle hizmet sunmaktadır. 1995 yılında kurulan BİM, Türkiye sınırlarını aşarak yurt dışında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Genel olarak gıda satışında bulunsa da BİM şubelerinde teknoloji ve züccaciye gibi farklı kategoride satış yaptığını görebilirsiniz. Son zamanlarda ise telefon operatörü olarak Bimcell markasında operatör hizmeti vermektedir. Teknoloji ve züccaciye kategorisinde yaptığı kampanyalarla dikkat çeken market zinciridir.

Ayrıca sadece kendi market şubelerinde satış sağladığı gıda ürünleriyle uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İnsanların ihtiyacı olan ürünlerde yaptığı indirimlerde sabahları market açılmadan sıra olduğunu görebilirsiniz. Kampanyaları takip etmek için BİM mağazasına ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

1 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

  1. Murat Gökalp

    İzmir Buca Akıncılar mahallesinde polis lojmanları BİM Özgür, Saliha ve Rahime ailemizden biri gibi oldular. Hepimize karşı saygılı ve sevgi dolu her daim yardımcı yorulmak bilmeyen yıllardır komşumuz olan bakkalları bıraktık. Bim’den çıkmıyoruz. Teşekkür ederim. Geç de olsa düşüncemi yazabildim ben ve ailem adına ki yazamayan ama aynı düşüncede o kadar çok kişi varken…

    Yorum Yap