Bim Özgürlük Mağazası (Çayırova, Kocaeli)

Adres: Özgürlük Mahallesi İstiklal Caddesi 251. Sokak Numara: 6 Çayırova – Kocaeli
Telefon: 0 850 254 44 44

Harita

BİM Hakkında Genel Bilgi

BİM Mağazası (resim geneldir, mağaza gerçek resmi değildir!)

BİM marketler zinciri Türkiye genelinde tüm illerde ve büyük ilçelerde şubeleriyle hizmet sunmaktadır. 1995 yılında kurulan BİM, Türkiye sınırlarını aşarak yurt dışında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Genel olarak gıda satışında bulunsa da BİM şubelerinde teknoloji ve züccaciye gibi farklı kategoride satış yaptığını görebilirsiniz. Son zamanlarda ise telefon operatörü olarak Bimcell markasında operatör hizmeti vermektedir. Teknoloji ve züccaciye kategorisinde yaptığı kampanyalarla dikkat çeken market zinciridir.

Ayrıca sadece kendi market şubelerinde satış sağladığı gıda ürünleriyle uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İnsanların ihtiyacı olan ürünlerde yaptığı indirimlerde sabahları market açılmadan sıra olduğunu görebilirsiniz. Kampanyaları takip etmek için BİM mağazasına ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

2 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

 1. Tülay TURAN

  Biz mahalleye BİM mağazası istiyoruz ve bir uygun yer var ilgilenirseniz sevinirim ve bizim burada hiç yakın market yok hep markete arabayla gitmek zorundayız!

  Yorum Yap
  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Tülay Hanım,

   Site iletişim bilgilerini size detayları ile sunun bir internet projesidir. BİM müşteri hizmetlerine sayfada yazılı telefon numarası ile ulaşarak mahallenize mağaza açmalarını rica ettiğinizi iletirseniz ilgileneceklerdir. Sitede sadece iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

   Yorum Yap