Bim Ortabayır Mağazası (Kağıthane, İstanbul)

Adres: Ortabayır Mahallesi Sarıgöl Caddesi Numara: 7 Kağıthane – İstanbul
Telefon: 0 850 254 44 44

Harita

BİM Hakkında Genel Bilgi

BİM Mağazası (resim geneldir, mağaza gerçek resmi değildir!)

BİM marketler zinciri Türkiye genelinde tüm illerde ve büyük ilçelerde şubeleriyle hizmet sunmaktadır. 1995 yılında kurulan BİM, Türkiye sınırlarını aşarak yurt dışında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Genel olarak gıda satışında bulunsa da BİM şubelerinde teknoloji ve züccaciye gibi farklı kategoride satış yaptığını görebilirsiniz. Son zamanlarda ise telefon operatörü olarak Bimcell markasında operatör hizmeti vermektedir. Teknoloji ve züccaciye kategorisinde yaptığı kampanyalarla dikkat çeken market zinciridir.

Ayrıca sadece kendi market şubelerinde satış sağladığı gıda ürünleriyle uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İnsanların ihtiyacı olan ürünlerde yaptığı indirimlerde sabahları market açılmadan sıra olduğunu görebilirsiniz. Kampanyaları takip etmek için BİM mağazasına ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

2 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

 1. Nizamettin

  Bim market komşusuyum beni arar mısınız arayın görüşeceklerim var

  Yorum Yap
  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Nizamettin Bey,

   Sayfada ki iletişim numarasından BİM müşteri hizmetlerine ulaşabilir, adres ve haritadan BİM mağazasına gidebilirsiniz. Nibiyo.com olarak sizlere internette iletişim bilgilerinin detaylarını sunmaktayız.

   Yorum Yap