Bim Orta Mahalle Mağazası (Küçükçekmece, İstanbul)

Adres: Yarımburgaz Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Küçükçekmece – İstanbul
Telefon: 0 850 254 44 44

Harita

BİM Hakkında Genel Bilgi

BİM Mağazası (resim geneldir, mağaza gerçek resmi değildir!)

BİM marketler zinciri Türkiye genelinde tüm illerde ve büyük ilçelerde şubeleriyle hizmet sunmaktadır. 1995 yılında kurulan BİM, Türkiye sınırlarını aşarak yurt dışında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Genel olarak gıda satışında bulunsa da BİM şubelerinde teknoloji ve zücaciye gibi farklı kategoride satış yaptığını görebilirsiniz. Son zamanlarda ise telefon operatörü olarak Bimcell markasında operatör hizmeti vermektedir. Teknoloji ve zücaciye kategorisinde yaptığı kampanyalarla dikkat çeken market zinciridir.

Ayrıca sadece kendi market şubelerinde satış sağladığı gıda ürünleriyle uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İnsanların ihtiyacı olan ürünlerde yaptığı indirimlerde sabahları market açılmadan sıra olduğunu görebilirsiniz. Kampanyaları takip etmek için BİM mağazasına ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

1 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

  1. Necat Kabakçıoğlu

    57 TL. ye alınan flash bellek fişi olmadığı için nasıl geri alınamaz. Mobil bankacılık şubeden harcamayı gösterdiğimiz halde geri aide alınamıyor denilmesi çok saçmadır. Genel müdürlüğünüze yazdım. Bire bir görüşemiyoruz müşteri hizmetleri ile buda çok saçma bir olaydır. Benim param geri aide olmaz ise tüketici haklarından dava açacağım.

    Yorum Yap