Bim Merkez Efendi Mağazası (Merkez, Manisa)

Adres: Merkez Efendi Mahallesi İzmir Caddesi Numara: 228 Merkez – Manisa
Telefon: 0 850 254 44 44

Harita

BİM Hakkında Genel Bilgi

BİM Mağazası (resim geneldir, mağaza gerçek resmi değildir!)

BİM marketler zinciri Türkiye genelinde tüm illerde ve büyük ilçelerde şubeleriyle hizmet sunmaktadır. 1995 yılında kurulan BİM, Türkiye sınırlarını aşarak yurt dışında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Genel olarak gıda satışında bulunsa da BİM şubelerinde teknoloji ve züccaciye gibi farklı kategoride satış yaptığını görebilirsiniz. Son zamanlarda ise telefon operatörü olarak Bimcell markasında operatör hizmeti vermektedir. Teknoloji ve züccaciye kategorisinde yaptığı kampanyalarla dikkat çeken market zinciridir.

Ayrıca sadece kendi market şubelerinde satış sağladığı gıda ürünleriyle uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İnsanların ihtiyacı olan ürünlerde yaptığı indirimlerde sabahları market açılmadan sıra olduğunu görebilirsiniz. Kampanyaları takip etmek için bim mağazasına ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum, görüş veya şikayet yazın.

Kullanıcı yorumları

2 Mekan Yorumu

 1. fahriye

  20 kasım saat 1241de bimsel kontür yükledim kontörüm halen gelmedi

  1. Editör (Site Admini)

   Sayın Fahriye Hanım,

   Sitede sizlere iletişim bilgilerini vermek için bu internet projesi kuruldu. Sitede iletişim bilgilerine ulaşarak firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bimcell için müşteri hizmetleri numarası 444 45 51 telefon numarasıdır. Bu numaradan ulaştığınızda sizlere yardımcı olunacaktır. Yinede projeye katkınız için teşekkür ederiz.