Bim Kırıkhan Mağazası (Kırıkhan, Hatay)

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Kanatlı Caddesi Numara: 302 Kırıkhan – Hatay
Telefon: 0 850 254 44 44

BİM Hakkında Genel Açıklama

BİM Mağazası (resim geneldir, mağaza gerçek resmi değildir!)

BİM marketler zinciri sene 1995 yılından başlayarak 81 il ve birçok ilçede özellikle gıda sektöründe müşterilerine hizmet sunmaktadır. Ürünleri genellikle BİM işletmesi adına ihtiyaca göre gıda üreticilerine yaptırarak toptan fiyatına uygun ürün satmayı amaçlayan market mağazalar zinciridir. Özellikle kampanyalar ile gündemden düşmeyen BİM haftanın belli günleri özel üründe, elektronik ürünler ağırlıklı özel fiyatlar ile satış yapmaktadır.

BİM müşterileri bu kampanyaların her hafta yapıldığını bildiğinden BİM sitesinden veya telefon ile iletişime geçerek kampanyalar hakkında bilgi alır ve kendi ihtiyacına uygun olduğunu düşürse piyasa da bulunan fiyatın altına ürün alarak ev bütçesine katkı sağlar. Sizde BİM mağazalar zincirinin yapmış olduğu kampanyaları her hafta takip ederek ev bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Yapmanız gereken telefon ile iletişime geçerek güncel kampanya bilgilerini öğrenmek veya BİM sitesi bim.com.tr adresini ziyaret ederek sayfa içerisinde bulunan haftalık kampanya kataloğunu incelemeniz olacaktır. Her hafta site yetkililer tarafından kampanya ilanı için güncellenmektedir. Kampanyalı ürün uygun olduğunu düşündüğünüzde, kampanyanın tüm BİM Mağazaları için geçerli olduğunu ve stoklarla sınırlı şekilde satış yapıldığını da belirtmek isteriz.

Kampanyayı kaçırmamak isteyenler için önerimiz kampanya gününü unutmadan en yakın BİM mağazasına sabah açılış saatinde giderek satın alması olacaktır. Bu şekilde kampanyayı kaçırmamış ve ev bütçenize katkı sağlamış olursunuz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

2 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

 1. Filiz Tarakçı 19 Eylül 2018

  Lütfen Kırıkhan Toki tarafında da bir şube açın artık. Orada çok hane var ama hala oraya bor şube açılmadı. 4 gözle bekliyoruz.

  1. Editör (Site Editörü)20 Eylül 2018

   Sayın Filiz Hanım,

   Değerli görüşlerinizi bizlerle paylaşarak nette iletişim bilgilerini bulunan kolay yolu projesine katkılarınız için teşekkür ederiz. Fakat buradan mesajınız Bim yetkililerine ulaşmayabilirsiniz.

   Nibiyo.com ziyaretçilerin istediği iletişim bilgilerini kolay bulması için hazırlanmış bir projedir. Sizden ricamız yukarı da bulunan telefon numarası ile iletişime geçmeniz ve Toki Kırıkhan Bim açılacak mı açılacaksa ne zaman sorusu sormanız olacaktır. Tekrar teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder