Bim Halfeti Mağazası (Halfeti, Şanlıurfa)

Adres: Siyah Gül Mahallesi Hastane Caddesi Numara: 19 A/B/C Ada No:133 Parsel Numara: 14 Bağımsız Bölüm 21,22,23,24 Halfeti – Şanlıurfa
Telefon: 0 850 254 44 44

Harita

BİM Hakkında Genel Bilgi

BİM Mağazası (resim geneldir, mağaza gerçek resmi değildir!)

BİM marketler zinciri Türkiye genelinde tüm illerde ve büyük ilçelerde şubeleriyle hizmet sunmaktadır. 1995 yılında kurulan BİM, Türkiye sınırlarını aşarak yurt dışında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Genel olarak gıda satışında bulunsa da BİM şubelerinde teknoloji ve zücaciye gibi farklı kategoride satış yaptığını görebilirsiniz. Son zamanlarda ise telefon operatörü olarak Bimcell markasında operatör hizmeti vermektedir. Teknoloji ve zücaciye kategorisinde yaptığı kampanyalarla dikkat çeken market zinciridir.

Ayrıca sadece kendi market şubelerinde satış sağladığı gıda ürünleriyle uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İnsanların ihtiyacı olan ürünlerde yaptığı indirimlerde sabahları market açılmadan sıra olduğunu görebilirsiniz. Kampanyaları takip etmek için BİM mağazasına ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

2 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

 1. Rahime Erkoşan

  Ürün sormak istiyorum ne yapmam lazım?

  Yorum Yap
  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Rahime Hanım,

   Nette iletişim bilgilerini bulmanın kolay yolu olan nibiyo.com adresine hoş gediniz. Mağaza ile ilgili sorularınızı sayfada bulunan telefon numarası, adres ya da haritadan konumu kullanarak mağazada bulunan yetkililerden bilgi alabilirsiniz.

   Yorum Yap