Bim Çayır Mağazası (Beykoz, İstanbul)

Adres: Ortaçeşme Mahallesi Çayır Caddesi Numara: 148-A Beykoz – İstanbul
Telefon: 0 850 254 44 44

BİM Hakkında Genel Açıklama

BİM Mağazası (resim geneldir, mağaza gerçek resmi değildir!)

BİM marketler zinciri sene 1995 yılından başlayarak 81 il ve birçok ilçede özellikle gıda sektöründe müşterilerine hizmet sunmaktadır. Ürünleri genellikle BİM işletmesi adına ihtiyaca göre gıda üreticilerine yaptırarak toptan fiyatına uygun ürün satmayı amaçlayan market mağazalar zinciridir. Özellikle kampanyalar ile gündemden düşmeyen BİM haftanın belli günleri özel üründe, elektronik ürünler ağırlıklı özel fiyatlar ile satış yapmaktadır.

BİM müşterileri bu kampanyaların her hafta yapıldığını bildiğinden BİM sitesinden veya telefon ile iletişime geçerek kampanyalar hakkında bilgi alır ve kendi ihtiyacına uygun olduğunu düşürse piyasa da bulunan fiyatın altına ürün alarak ev bütçesine katkı sağlar. Sizde BİM mağazalar zincirinin yapmış olduğu kampanyaları her hafta takip ederek ev bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Yapmanız gereken telefon ile iletişime geçerek güncel kampanya bilgilerini öğrenmek veya BİM sitesi bim.com.tr adresini ziyaret ederek sayfa içerisinde bulunan haftalık kampanya kataloğunu incelemeniz olacaktır. Her hafta site yetkililer tarafından kampanya ilanı için güncellenmektedir. Kampanyalı ürün uygun olduğunu düşündüğünüzde, kampanyanın tüm BİM Mağazaları için geçerli olduğunu ve stoklarla sınırlı şekilde satış yapıldığını da belirtmek isteriz.

Kampanyayı kaçırmamak isteyenler için önerimiz kampanya gününü unutmadan en yakın BİM mağazasına sabah açılış saatinde giderek satın alması olacaktır. Bu şekilde kampanyayı kaçırmamış ve ev bütçenize katkı sağlamış olursunuz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

3 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

 1. Emine İnan 11 Eylül 2022

  10.09.2022 tarihinde 17.30 da alışveriş yaptım. 15’li yumurta fişte yazılı ödemesi alınmış. Yumurta bana verilmemiş veya ben kasada unuttum.

 2. Münevver Yavuz 29 Aralık 2018

  Çoktan beri pilavlık efsane yeşil dışlı pirinç alıyorum.bu sefer içinden farklı bir şey çıktı lütfen dikkat edilsin.

  1. Editör (Site Editörü)29 Aralık 2018

   Sayın Münevver Hanım,

   Yukarıda bulunan iletişim numarasından Bim genel müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz mümkün. Telefon numarasından ulaşarak şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Yine de nibiyo.com nette iletişim bilgilerini bulmanın kolay ve kısa yolu projesine katkınızdan dolayı size teşekkür ederiz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder