Bim Bahçelievler Mağazası (Altınordu, Ordu)

Adres: Bahçelievler Mahallesi Erol Ataşan Bulvarı Numara: 19 Altınordu – Ordu
Telefon: 0 850 254 44 44

Harita

BİM Hakkında Genel Bilgi

BİM Mağazası (resim geneldir, mağaza gerçek resmi değildir!)

BİM, Türkiye genelinde tüm illerde ve büyük ilçelerde şubeleriyle hizmet sunmaktadır. 1995 yılında kurulan BİM, Türkiye sınırlarını aşarak yurt dışında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Genel olarak gıda satışında bulunsa da BİM şubelerinde teknoloji ve züccaciye gibi farklı kategoride satış yaptığını görebilirsiniz. Son zamanlarda ise telefon operatörü olarak Bimcell markasında operatör hizmeti vermektedir. Teknoloji ve züccaciye kategorisinde yaptığı kampanyalarla dikkat çeken market zinciridir.

Ayrıca sadece kendi market şubelerinde satış sağladığı gıda ürünleriyle uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İnsanların ihtiyacı olan ürünlerde yaptığı indirimlerde sabahları market açılmadan sıra olduğunu görebilirsiniz. Kampanyaları takip etmek için BİM mağazasına ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

2 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

 1. Gülender Toksoy

  1 ay önce 4 paket aldığım buzdolabı poşetleriniz içinden hatalılar çıktı. İçine ne koysam yere geçti. Öyle olacağını bilemeyeceğim için fişini saklamadım. Elimde kalan 2 pakette aynı şekilde yazık günah ya ne koysam döküldü. Onları geri vermek istiyorum. Fişini bulmam mümkün değil. Çok ziyanı oldu sinirden deliriyorum.

  Yorum Yap
  1. Filiz Çiftci

   Gülender Toksoy aynısı benim başıma da geldi. Süt koyacağım poşetleri şişirip bakıyorum.

   Yorum Yap