Bahtılı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Konyaaltı, Antalya)

Adres: Bahtılı Mahallesi Atatürk Caddesi Çakırlar Yolu Üzeri Numara: 467 Konyaaltı – Antalya
Telefon: 0 242 419 21 21
Faks: 0 242 419 22 24

Harita

Sayfa Ortası

Bahtılı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Antalya’nın Konyaaltı merkez ilçesinde Bahtılı mahallesinden konumlanmış olan devlet okuludur. Bu okulda 2018 Aralık itibariyle 950 öğrenci, 65 öğretmen, 24 derslik, 3 adet fen laboratuarı, 2 atölye ve işçilik, 1 kütüphane ve kütüphane görevlisi öğretmen bulunmaktadır. Okul merkezi klima ısıtmalı internet bağlantısı olan Konyaaltı ilçesine 9 Km. Antalya iline 12 Km. uzaklık eğitim ve öğretim faaliyetlerine aralıksız halde devam etmektedir, öğrenci ve velilere hizmet vermektedir.

Okul için çalışma saatleri 08:10 – 14:00 arasında olup bu çalışma saatleri öğrenci giriş ve çıkış saatleri olmayıp okul idare, öğretmen ve okul hizmetli çalışma saatleridir. Çalışma saatleri içerisin de okula sayfa içerisinde okul için verilen iletişim bilgileri ışığında telefonuile ulaşım sağlayabilir, açık adres bilgisi ile okul adresine gidebilir sayfa içerisinde okul için harita konumunu görebilir, belgegeçer işlemleriniz için yine sayfada faks nı kullanarak belge, dilekçe veya diğer resmi evrak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Okul için adresten ulaşmak isteyenler harita da direk olarak okulun konumu verilmiştir. Haritadan yardım alarak araç ile veya toplu taşıma aracı ile okula ulaşmak daha kolay olacaktır. Sayfa içerisinde yer alan harita ve diğer iletişim bilgileri her internet olan cihaz için net ve detaylı bir şekilde kullanıma sunulmuştur.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları