Ayvacık Halk Eğitim Merkezi (Ayvacık, Çanakkale)

Adres: Ümmühan Hatun Mahallesi Tok Caddesi Ayvacık – Çanakkale
Telefon: 0 286 712 31 55
Faks: 0 286 712 11 45

Harita

Sayfa Ortası

Ayvacık Halk Eğitim Merkezi (Ayvacık, Çanakkale)

Burada yer alan okul iletişim bilgilerinden yararlanarak okul ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerinden okul görevlilerine, öğretmenlere ve diğer okul çalışanlarına ulaşabilmeniz mümkündür. Velisi olduğunuz öğrencinizin takibi yaparak, durumunun detaylarını hakkında bilgiyi okul yöneticilerinden veya öğretmenlerinden alabilirsiniz. Eğitimde bir öğretmenin ne kadar önemli ise bir o kadar da velinin öğrencisini takip etmesi de o kadar önemlidir. Takip edilen bir öğrencinin eğitimi ile takip edilmeyen bir öğrencinin eğitim arasında büyük bir fark olduğunu unutmamanız da fayda vardır.

Bu fayda hem sizin hem de okulda okutarak eğitim masraflarını üstlendiğiniz öğrenciniz içindir. Öğrenci ve veli ilişkilerinin nasıl olması gerektiğini okul ilk olarak öğretmenlerinden, öğretmeni yoksa okul müdür, müdür yardımcısı ve okul öğretmeninden öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Sayfa içeriğinden Milli eğitim bakanlığı web sitesi olan meb.gov.tr adresinden yararlanılarak nette iletişim bilgilerini incelemek adına kullanıcıların bilgisine sunulmaktadır. Sayfa içeriği sıklıklarla güncellenmektedir. Gerek okul resmi olsun, gerek okul ile alakalı diğer bilgiler öğrencilerin veya velilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilmekte ve güncellenmektedir.

Siteyi ziyaret eden kullanıcılar site içerisinde bulunan tüm hizmetleri ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Site bilgisayar, mobil ve diğer internet olan tüm cihazlar için gezinmeye müsaittir. Bu sebepten dolayı öğrenci veya veliler nibiyo.com’da bulunan tüm bilgileri internet olduğu sürece görebilir ve sınırsız olarak gezinti yapabilir.

Okul ile alakalı görüş bildirme ihtiyacınız olabilir veya başkalarının sizin görüşlerinize ihtiyacı olabilir. Görüşlerinizi, kendi kişisel fikirlerinizi rahatlıkla paylaşabilir ve sizden sonra gelecek olan kullanıcıların bilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Görüşlerinizi yazarak birçok velinin ve öğrencinin okul hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

1 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

  1. Nesrin Kineş

    Sahil mahallesi adresinde hobi malzemeleri satan bir işletmeciyim. Beldemizde bulunan deri ve taş boyama kursu eğitmenlerinden A*** hanımefendinin kurs maksadı dışında Balıkesir’e bağlı Edremit ilçesinden gelen seyyar satıcı ile birlikte kursiyerlere satış yapması ve buna müsaade etmesi gerekir. Benim ilgili işletmem sıkıntı yaşamaktadır.

    Bunu konuyu önce kendisi ile paylaşıp rica etmeme rağmen devam etmesi üzerine belediyemiz başkanına çıkıp maruzatımı belirttim. Bunca uyarılara rağmen halen satış devam etmektedir.

    Ben vergisini ödeyen bir işletmeci olarak seyyar satıcıya bu denli müsamaha gösteren bir eğitmen ve amacı dışında kullanılan bu kurs hocasından şikâyetçiyim. Gereken makamlara de şikâyetimi ilettim.

    Yorum Yap