Arif Eminoğlu İlkokulu (Melikgazi, Kayseri)

Adres: Kılıçaslan Mahallesi Açı Sokak Numara: 5 Melikgazi – Kayseri
Telefon: 0 352 234 19 66

Genel Açıklama

Arif Eminoğlu İlkokulu (Melikgazi, Kayseri)

Yukarıda ki iletişim bilgilerinden okul yetkililerine ulaşarak velisi olduğunuz öğrenciniz için okul genel işleyiş bilgisi öğrencinin detaylı notları öğrenme, arkadaşları ve öğretmeni ile uyumu, okula zamanında gidip, gitmediği takip etmek.

Devamsızlık durumunu, yapılacak olan okul toplantıları ve seminerleri, okul kütüphanesinden çocuğunuz yararlanıp, yararlanmadığını, disiplin kurallarına uyup, uymadığını ve diğer tüm eğitim konuları hakkında yetkililerden bilgi alabilirsiniz. Unutmayınız okul çağlarında olan bir kişinin en iyi öğretmeni velisi olduğu anne veya babasıdır.

Ülkemizde bulunan tüm okullar Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim alanlarıdır. Burada yer alan iletişim ve diğer bilgiler Milli Eğitim Bakanlığının sitesinden yararlanılarak sizlere detaylı bir şekilde verilmeye çalışılmıştır. Burada bulunan bilgiler ile sadece okul ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçecek kişilerin okul iletişime geçmeden önce bazı hususlara dikkat etmesini öneririz.

Bu hususlar ise adres ve telefon numarasını doğru aldığınıza emin olunuz. Telefon ile iletişime geçecekseniz telefon numarasını doğru çevirdiğinize emin olunuz. Okulun bulunduğu yere gidecekseniz gitmeden önce sayfayı yazdırabilir ya da bir yere not alabilirsiniz.

Birçok okul ismi Türkiye genelinde neredeyse aynıdır. Okul ismi ile değilde il ve ilçe olarak gitmelisiniz. Atatürk Okulu arıyorsanız sayfada yer alan Atatürk Okulunun sizin aradığınız il ya da ilçe için mi geçerli olduğunu sayfadan kontrol ediniz. Bu şekilde arama sonuçlarından tam olarak yararlanmış olursunuz.

Daha Fazla Görüntü

Arif Eminoğlu İlkokulu (Melikgazi, Kayseri) Görüntü 2

Arif Eminoğlu İlkokulu (Melikgazi, Kayseri) Görüntü 3

Arif Eminoğlu İlkokulu (Melikgazi, Kayseri) Görüntü 4

Arif Eminoğlu İlkokulu (Melikgazi, Kayseri) Görüntü 5

Yorum ya da Şikayet Yazın

Kullanıcı yorumları

1 Mekan Yorumu ya da Şikayeti

  1. Selman Akçakale 16 Eylül 2021

    Okulda çok problem var. İdari bölümünde özellikle çok problem var.

Sayfa Düzeltme İsteği Gönder